• z 39
  • z 39

Amefa

Amefa to marka oferująca różnorodne nakrycia stołowe. Za sprawą swojego ponad dziewięćdziesięcioletniego doświadczenia w dostarczaniu tego typu produktów na całym świecie, firma może poszczycić się ogromnym zaufaniem ze strony wciąż rosnącego, zadowolonego grona klientów. Oferowane przez Amefa produkty charakteryzują się wysoką jakością oraz precyzją wykonania. Nic więc dziwnego, że klienci tak chętnie sięgają po nakrycia stołowe oferowane przez Amefa.

Wśród dostępnych w naszym sklepie nakrywamy.pl produktów marki Amefa, znajdują się przede wszystkim sztućce wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Dostępne zestawy charakteryzują się różnorodną ilością elementów je tworzących. W związku z powyższym istnieje możliwość zakupu kompletów zawierających dwadzieścia cztery elementy i są one dedykowane do nakryć przeznaczonych dla sześciu osób. Oczywiście w ofercie marki Amefa znajdują się także te z większą ilością sztućców na przykład siedemdziesięcioma dwoma, które mogą stanowić dodatek do nakrycia dla dwunastu osób. 

Zestawy sztućców marki Amefa prezentują się niezwykle okazale. Mogą być one zapakowane zarówno w składane pudełka, jak i również walizki specjalnie przeznaczone do ich przechowywania. Rodzaj opakowania jest stricte uzależniony od ilości elementów wchodzących w skład zestawu. 

Producent nakryć stołowych Amefa oferuje także swoim klientom możliwość dokonywania zakupu pojedynczych elementów. W związku z tym faktem, istnieje możliwość skompletowania nakrycia zgodnie z naszymi preferencjami. Dodatkowym atutem producenta jest także pomysł na sztućce dla dzieci posiadające elementy ozdobne, dzięki którym dziecko chętniej spożywa samodzielnie posiłki.  

Marka Amefa posiada również w oferowanym przez siebie asortymencie zestawy noży kuchennych, które niewątpliwie sprawdzą się w każdej kuchni. Produkty Amefa ze wzglądu na swą wysoką jakość oraz dobry wygląd sprawdzą się niewątpliwie jako prezent ślubny oraz ten wręczany podczas tak zwanej parapetówy. W związku z powyższym, jeżeli nie masz pomysłu na prezent, to nakrycia stołowe od Amefa będą przysłowiowym strzałem w dziesiątkę.