Garnki ceramiczne

Uniwersalne garnki ceramiczne

Własnoręczne przyrządzanie posiłków to sprawdzony sposób na to, by cieszyć się ulubionymi przysmakami i dokładnie wiedzieć, co się je. To również bardziej ekonomiczne rozwiązanie niż stołowanie się w restauracjach. Garnki ceramiczne sprawią, że gotowanie przestanie być wyzwaniem i jednym z uciążliwych obowiązków, a stanie się przyjemnością. Asortyment nakrywamy.pl jest niezwykle różnorodny i obejmuje naczynia o rozmaitych pojemnościach, kolorach i kształtach. Wszystkie zostały wykonane z tworzywa, które jest bezpieczne dla zdrowia oraz odporne na uszkodzenia. Serdecznie zapraszamy do tego, by się z nimi zapoznać!

Garnek ceramiczny – idealny do mięs, warzyw i makaronów

Z uwagi na jego uniwersalny charakter, garnek ceramiczny z powodzeniem może posłużyć nie tylko do gotowania, ale i do pieczenia oraz duszenia. Nadaje się do obróbki termicznej makaronu, ryżu, warzyw, mięs, owoców morza. W zupełności wystarczy do wyczarowania zarówno prostych, jak i wyszukanych dań. W naszym sklepie znalazły się modele o takiej pojemności jak między innymi:

  • 2,4 l
  • 3 l
  • 4 l
  • 4,5 l
  • 5 l
  • 6 l.

W rezultacie każdy klient jest w stanie wybrać naczynie, które odpowiada jego potrzebom. Warto podkreślić, że większość modeli nadaje się do używania ich na kuchence gazowej oraz na indukcji. Pozwala to uniknąć zbędnych problemów.

Ceramiczne garnki w różnych kolorach

Ceramiczne garnki zachwycają swoimi walorami wizualnymi. Są dostępne w wielu wersjach kolorystycznych, począwszy od czerni, przez odcienie szarości, aż po bardziej wyraziste barwy, takie jak czerwień, czy błękit. Niektóre są gładkie, inne z kolei pokryto wzorami. Prezentują się nowocześnie i stylowo, zwłaszcza w połączeniu z przezroczystymi pokrywkami. Na uwagę zasługują również solidne uchwyty, które nierzadko przybierają nieco fikuśne kształty. Zaprojektowano je tak, by bez trudu zmieściły się w kuchennej szafce i nie zajmowały przy tym więcej miejsca niż to konieczne.

Ceramiczny garnek odporny na uszkodzenia

Czy warto zainwestować w ceramiczny garnek? Zdecydowanie tak. Grube dno sprawia, że ciepło jest przewodzone szybko i równomiernie. Specjalna powłoka zapobiega przywieraniu i przypalaniu się pożywienia, co pozwala uniknąć licznych trudności. Tego rodzaju naczynia są odporne na pęknięcia, rysy i pozostałe uszkodzenia. Nadają się do mycia w zmywarce i znakomicie znoszą długotrwały proces intensywnego użytkowania. W nakrywamy.pl na klientów czekają garnki takich renomowanych producentów jak: Zwieger, Gerlach, czy Starke. Życzymy miłych zakupów!