• z 2
  • z 2

Wykrawacze do ciastek / pierników

Najróżniejsze wykrawacze do ciastek

Ciasteczka w różnych kształtach to doskonała, słodka przekąska do kawy lub herbaty. Jeżeli lubisz dodawać swoim wypiekom nieco humoru i oryginalności, wykrawacze do ciastek z pewnością ułatwią ci to zadanie. Domowej roboty ciastka nie muszą być nudne i oklepane. W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór różnego rodzaju foremek do ciasteczek: od tych znanych i popularnych, jak np. gwiazdki i serduszka, po te nieoczywiste i niezwykle ciekawe, jak np. muszelki czy literki.

 

Solidne wykrawacze do pierników

Komu z nas Święta nie kojarzą się z pieczeniem słodkich pierników? Jest to tradycja lubiana przez wszystkich, dlatego warto mieć w kuchni praktyczne i trwałe wykrawacze do pierników, które posłużą nam przez wiele lat. Nasze foremki są wykonane z najlepszej jakości materiałów, a ponadto nadają się do mycia w zmywarce. Ponadto, dzięki zaokrąglonym brzegom są także w pełni bezpieczne dla dzieci. Jeśli chcesz nieco urozmaicić coroczne robienie pierników, sprawdź nasze wykrawacze o niestandardowych kształtach, jak np. litery czy cyfry.

 

Praktyczny wykrawacz do ciastek

Foremki z naszego sklepu wykonane są z bardzo trwałego i w 100% bezpiecznego dla zdrowia tworzywa. Niedrogi i praktyczny wykrawacz do ciastek pozwoli ci na urozmaicenie domowych wypieków oraz tworzenie wspaniałych ozdób na rodzinne przyjęcia. Akcesoria te są niezwykle proste w użytkowaniu, a ich mycie możesz pozostawić zmywarce. Oferujemy wykrawacze w różnych wielkościach, kształtach i kolorach, zarówno w zestawach jak i pojedynczo, dlatego bez problemu możesz skomponować swoją własną, wyjątkową kolekcę!

 

Tani wykrawacz do pierników

Jeżeli posiadasz już zestaw foremek, ale gdzieś w kuchennych odmętach zaginął twój ulubiony kształt, nie musisz kupować całego zestawu. W naszym sklepie z pewnością odnajdziesz brakujący, pojedynczy wykrawacz do ciastek i bez problemu uzupełnisz swoją kolekcję. Jeżeli natomiast twoje pociechy wciąż kłócą się o foremki w trakcie robienia domowych ciasteczek, warto zainwestować w pełen zestaw dodatkowy, który na pewno ucieszy najmłodszych kucharzy. Komplety w naszym sklepie. Do naszych zestawów dołączamy również praktyczne kółeczko, które pomoże w trzymaniu wszystkich foremek w jednym miejscu i zapobiegnie zagubieniu się pojedynczych sztuk.