Ambition Monaco

Praktycznie każdy z nas lubi piękno i docenia możliwość konsumpcji w eleganckiej formie. Zastawa na stole mówi także wiele o gospodarzach każdego przyjęcia czy rodzinnego spędu. Serwisy marki Ambition Monaco podkreślają wysublimowany gust oraz wyczucie nowoczesnych trendów. Ta zastawa pasuje na spotkania o różnym stopniu sformalizowania, ponieważ odznacza się oryginalnym designem i nienagannym wykonaniem. Uniwersalność i nieszablonowość to jej największe zalety, lecz nie jedyne!

Modne kształty na twoim stole

Marka Ambition Monaco przygotowała dwa zestawy: obiadowy oraz kawowy. Serwis obiadowy składa się z 18 talerzy (płaskich, głębokich i deserowych). Wszystkie elementy zostały wykonane z klasycznej białej porcelany. Kwadratowy kształt talerzy oraz interesujące żłobienia na ich powierzchni (w kształcie kwadratu z jednym bokiem zaokrąglonym) to interesująca konstrukcja, która urozmaici wygląd naszej jadalni. Serwis kawowy marki Ambition Monaco składa się z kolei z 12 elementów. Zostały one zestawione na zasadzie kontrastu (kwadratowe spodeczki i okrągłe filiżanki), co jest zabiegiem niezwykle efektownym. 

Jedz i pij na bogato!

Wysoka jakość użytych materiałów, zegarmistrzowska precyzja wykonania oraz ergonomiczny kształt poszczególnych elementów zastawy są gwarancją dokonania najlepszego wyboru serwisu obiadowego i kawowego. Każdy obdarowany tą niekonwencjonalną zastawą, poczuje się wyjątkowo. Serwisy Ambition Monaco dostępne na Nakrywamy.pl to wykwintność i ekskluzywność na co dzień.