Podobne

Lubiana Sailing

Strona Nakrywamy.pl prezentuje zróżnicowane zestawy obiadowo-kawowe, które wpiszą się w nawet najbardziej wyrafinowane gusta klientów. Dla każdego, kto chce się cieszyć nienagannym wykonaniem naczyń stołowych oraz ich innowacyjnym i bardzo ergonomicznym kształtem polecamy serwisy Lubiana Sailing. To zapowiedź ekscytującego rejsu w krainę smaków oraz niezwykłej przygody.

Lubiana Sailing nie tylko dla żeglarzy

Oddajemy w ręce użytkowników dwa serwisy obiadowo-kawowe na sześć lub dwanaście osób (posiadają one odpowiednio: trzydzieści i sześćdziesiąt elementów). Jak sugeruje nazwa zestawu, widoczne są tutaj konotacje z żeglarstwem. Śnieżnobiałe porcelanowe talerze mają bowiem fantazyjne, płynne i dynamiczne kształty, które przypominają żagle łopoczące na wietrze. Filiżanki są klasyczne, okrągłe, ale spodeczki pod nie zostały nieco przedłużone tak, żeby oprócz filiżanki, zmieścił się np. kawałek aromatycznej szarlotki. Zestawy Lubiana Sailing uatrakcyjnią pory posiłków, a- za sprawą swego uniwersalnego charakteru- wpasują się w wystrój każdej kuchni czy jadalni. Z pewnością będzie to także gustowny i zawsze trafiony prezent.

Naczynia o solidnej konstrukcji

Zestawy obiadowo-kawowe Lubiana Sailing, choć prezentują się lekko, niemalże minimalistycznie, są jednocześnie ogromnie odporne na uszkodzenia, upływ czasu, wysokie temperatury oraz czynniki zewnętrzne. Świadczą o tym rygorystyczne testy, które naczynia polskiego producenta zdają celująco. Nasze serwisy to gwarancja niezawodności oraz niekwestionowanej jakości.