Podobne

Lubiana Swan

Brak pomysłu na niedzielny obiad w gronie rodziny? Stara zastawa jest już zniszczona i niekompletna albo znudziły Ci się ciągle te same naczynia? Chcesz celebrować codzienne posiłki w nowej odsłonie? Poszukujesz stołowej inspiracji, a jednocześnie kochasz proste, nienarzucające się formy? Nakrywamy.pl pomoże dokonać trafnego wyboru! Przedstawiamy skromne, lecz eleganckie zestawy obiadowo-kawowe Lubiana Swan. Zakłady Porcelany Stołowej Lubiana to polski producent naczyń stołowych na wysoki połysk.

Lubiana Swan w dwóch wariantach

Dla mniejszej rodziny można zamówić serwis obiadowo-kawowy sześcioosobowy (składa się z trzydziestu naczyń), z kolei dla wszystkich spożywających posiłki w szerszym gronie powstał serwis dla dwunastu osób (składa się z sześćdziesięciu elementów). Naczynia wykonano ze śnieżnobiałej wytrzymałej porcelany. Okrągły kształt talerzy to powiew tradycji i klasycznych wzorców. Naczynia nie posiadają zdobień ani skomplikowanych szlaczków. Minimalistyczna gładka powierzchnia pasuje do każdego rodzaju wnętrza i stylu aranżacyjnego. To stylowy prezent, który zapewni wiele szczęśliwych i smacznych chwil w towarzystwie najbliższych.

Odporność na zniszczenia

Perfekcyjne wykonanie oraz użycie doskonałej jakości komponentów sprawia, że zestawy obiadowo-kawowe Lubiana Swan są wytrzymałe i długowieczne. Jako rodzinna pamiątka mogą przechodzić z pokolenia na pokolenie. Nie tracą swego blasku, nawet w wyniku intensywnego użytkowania. Można je myć w zmywarce oraz podgrzewać w kuchence mikrofalowej.