• z 4
  • z 4

Serwisy z talerzem głębokim

Porcelana Lubiana Victoria to bogaty wybór nie tylko serwisów obiadowych, ale także serwisów kawowych. Mogą one występować zarówno pojedynczo, jak i w zestawie, tworząc komplet obiadowo-kawowy.

Lubiana Victoria porcelana to przede wszystkim delikatność, subtelność oraz innowacyjność form. Serwisy Lubiana Victoria wyróżniają się doskonałym wyczuciem współczesnych trendów. Artystyczny design porcelany Lubiana Victoria jest urzekający.

W przypadku porcelany Lubiana Victoria z jednej strony duże wrażenie robi różnorodność elementów, z drugiej natomiast ich liczba, która w niektórych kompletach przekracza kilkadziesiąt sztuk.

Lubiana Victoria porcelana to oryginalne serwisy obiadowe i kawowe, które, chociaż nie posiadają dodatkowych zdobień, są atrakcyjne dzięki innowacyjnym kształtom i formom naczyń. Bardzo ładnie prezentują się salaterki czy wielofunkcyjne naczynia służące do podawania przystawek. Posiadają one tę nowatorską właściwość, że stanowią niejako połączenie czterech elementów. To sprawia, że jednorazowo można podać aż cztery różnorodne dodatki do obiadu.

Serwisy obiadowe Lubiana Victoria porcelana mogą być przeznaczone zarówno dla sześciu, jak i dla dwunastu osób. Dominująca w tonacji kolorystycznej biel jest niekwestionowanym atutem wszystkich porcelanowych serwisów Lubiana Victoria. To dzięki niej Lubiana Victoria porcelana z jednej strony tchnie świeżością, z drugiej natomiast pozwala mieć nadzieję, że podawane na niej posiłki będą wyjątkowo smaczne.

Porcelana Lubiana Victoria charakteryzuje się unikatowym wzornictwem. Różnorodne kształty serwisów obiadowych i kawowych robią duże wrażenie. Są to formy zbliżone do kwadratów, ale także do rozłożystych prostokątów. Na szczególną uwagę zasługują głębokie talerze, które są takie nie tylko z nazwy. Można w nich zmieścić naprawdę pokaźną porcję zupy.