• z 2
  • z 2

Serwisy

Porcelana Lubiana Celebration to serwisy obiadowe, serwisy obiadowo-kawowe oraz serwisy kawowe. Lubiana Celebration porcelana charakteryzuje się urzekającym wzornictwem i urozmaiconymi możliwościami wyboru. Lubiana Celebration proponuje bowiem bogactwo kształtów i form, o czym świadczy niebanalna linia wszystkich serwisów. 

Porcelana Lubiana Celebration jest nie tylko delikatna, ale także subtelna i nieco tajemnicza, ponieważ pozwala odnieść wrażenie, że za tak uroczo zastawionym stołem będą kryły się  smakowite potrawy. Biesiadnicy mają prawo oczekiwać, że Lubiana Celebration porcelana pozwoli im przeżyć niezapomniane chwile.

Lubiana Celebration wyróżnia się stonowaną nutą kolorystyczną. Dominująca biel ma śnieżnobiały odcień, a co za tym idzie, może kojarzyć się ze świeżością smaków oraz ich innowacyjnym charakterem.

Biała, elegancka porcelana Lubiana Celebration może stać się ozdobą każdego stołu. Można ją wykorzystywać zarówno w rodzinnym gronie, jak i na różnego typu uroczystościach, zaczynając od przyjęć dyplomatycznych, a kończąc na weselach. Charakter uroczystości, niezależnie od jej rodzaju, dzięki porcelanie Lubiana Celebration będzie miał właściwą rangę.

Lubiana Celebration porcelana jest marką samą w sobie, ponieważ wyróżnia się pięknem i klasą.

Wchodzące w skład porcelany Lubiana Celebration serwisy są bardzo duże, przeznaczone na przykład dla dwunastu osób, a liczba poszczególnych elementów sięga nawet stu czterdziestu jeden sztuk. Osoby zainteresowane mniejszymi kompletami porcelany Lubiana Celebration również znajdą takie serwisy zarówno obiadowe, jak i kawowe, gdyż niektóre z nich są przeznaczone dla sześciu osób.

Z porcelaną Lubiana Celebration, niejako zgodnie z nazwą, z jednej strony łączy się zamiłowanie do biesiadowania, z drugiej natomiast delektowanie się smakiem spożywanych posiłków.