• z 2
  • z 2

Serwisy

Porcelana Lubiana Opera to serwisy obiadowe, serwisy obiadowo-kawowe serwisy do kawy. Ich atrakcyjny wygląd robi bardzo duże wrażenie.

Warto zdecydowanie podkreślić, że Lubiana Opera, chociaż może być wykorzystywana jako elegancka zastawa stołowa dla podkreślenia wyjątkowego charakteru uroczystości, to jednak należy stosować ją także na co dzień. Lubiana Opera porcelana swoim niepowtarzalnym urokiem doda smaku każdemu posiłkowi, także temu codziennemu, w wąskim gronie domowników.

Lubiana Opera porcelana nie wymaga zastosowania dodatkowych ozdobników, ponieważ wszystkie serwisy mogą być najlepszą dekoracją stołu, biorąc pod uwagę ich unikatowy design.

Lubiana Opera to z jednej strony wspaniale prezentujące się serwisy obiadowe i kawowe, z drugiej natomiast doskonała, mlecznobiała porcelana, która wyróżnia się bardzo dobrą jakością. Jej niepowtarzalny urok robi duże wrażenie, ponieważ zarówno kształty, jak i rodzaj naczyń, mają bardzo oryginalną formę. 

Lubiana Opera porcelana nie tylko cechuje się wyrazistą wykwintnością i wyszukanym stylem, ale także pełną gustownego smaku elegancją. Lubiana Opera to porcelana w najlepszym gatunku. Świetnie się prezentuje, a to jest równoznaczne z tym, że porcelana Lubiana Opera może być postrzegana jako element dekoracyjny.

Lubiana Opera porcelana to prawdziwe arcydzieła sztuki użytkowej. Sprawdzi się nie tylko na co dzień, ale też z okazji wyjątkowych uroczystości. Nie ulega wątpliwości, że Lubiana Opera to awangardowa porcelana.

Porcelana Lubiana Opera posiada wyjątkowo ładne kształty. Fakt, że trudno je określić, sprawia, że dodaje to porcelanie Lubiana Opera oryginalności. Naczynia przypominają łezki, może łódki albo po prostu swoiste gondole. Niezależnie od nazwy mają piękną, asymetryczną linię, dzięki której Lubiana Opera jest i klasyczna, i nowoczesna.