• z 9
  • z 9

Porcelana dla gastronomii

Porcelana dla gastronomii. Ładna i wytrzymała

Dobrej jakości porcelana dla gastronomii musi charakteryzować się kilkoma ważnymi cechami. Przede wszystkim to wytrzymałość i odporność na wiele skrajnych czynników. Porcelana musi bez uszczerbku przetrwać przez długie lata intensywną eksploatację. Powinna bez zniszczeń dzielnie znosić mycie w zmywarce, temperatury w mikrofalówce i ciągłe uderzenie sztućców. Na szczęście w Nakrywamy.pl mamy przynajmniej kilka gatunków porcelany, która godnie zniesie wszystkie "upokorzenia".

Porcelana gastronomiczna Lubiana. Rodzima tradycja w najlepszym wydaniu

Mając na myśli najwyższą jakość produktów, od razu nasuwa się porcelana gastronomiczna marki Lubiana. To polskie przedsiębiorstwo może pochwalić się ponad pięćdziesięcioletnią tradycją tworzenia zastawy porcelanowej dla gospodarstw domowych i gastronomii na całym świecie. Długa tradycja w połączeniu z nowoczesnymi technologiami produkcji, dają gwarancję najwyższej jakości. W efekcie klienci mają do dyspozycji ponad 35 fasonów i dwa tysiące kształtów bogato dekorowanej zastawy (w sumie ponad 3000 wzorów).

Porcelana do gastronomii. W Nakrywamy.pl znajdziesz to, co najlepsze

W Nakrywamy.pl znajdą Państwo wszystko to, co w gastronomii najlepsze i niezbędne. Począwszy od pojedynczych naczyń takich jak cukiernice, filiżanki do kawy, kubki, talerze, aż po kompletne zestawy serwisów obiadowych czy zestawy danych naczyń, dostępnych w opakowaniach zbiorczych. Warto podkreślić, że porcelana do gastronomii marki Lubiana wyróżnia się wzmocnionymi brzegami, dodatkową warstwą szkliwa, nowoczesnym i tradycyjnym designem stworzonym dla gastronomii.

Porcelana dla gastronomii. W Nakrywamy.pl gwarantujemy bezpieczna dostawę i fachową obsługę

Kupując w Nakrywamy.pl mają Państwo pewność, że dostarczona porcelana dla gastronomii jest bezpieczna na każdym etapie podróży. Każda paczka jest ubezpieczona do pełnej wartości, a w razie jej uszkodzenia zwracamy 100% jej wartości. Ale to nie wszystko. Umożliwiamy Państwu zwrot zakupionego towaru w terminie30 dni od zakupu oraz odraczamy płatność, nawet na 30 dni. Dla zakupów za kwotę od 295 PLN oferujemy darmową wysyłkę. W razie jakichkolwiek wątpliwości pozostajemy do Państwa dyspozycji. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytanie i doradzimy. Dołącz już dziś do grona zadowolonych Klientów i ciesz się możliwością ogromnego wyboru porcelany najlepszych rodzimych i światowych marek. Zapraszamy do współpracy!