Podobne

Ambition Diva

Ładnie podane, lepiej smakuje. To prawda znana nie od dziś. Kameralny obiad w gronie rodziny, czy też wystawne przyjęcie w szerszym towarzystwie- niezależnie od powodu czas spędzony przy stole zawsze wymaga stosownej oprawy. Z Nakrywamy.pl zbudujesz niepowtarzalny nastrój w jadalni i uprzyjemnisz uczestnikom posiłku wspólnie spędzone chwile przy wyśmienitym jedzeniu.

Serwis obiadowo-kawowy dla prawdziwych estetów

Porcelanowy zestaw Ambition Diva zawiera 42 elementy, składające się na kompletną zastawę dla 12 osób. Wyróżnić tu można: talerze obiadowe (zarówno płaskie, jak i głębokie), talerzyki deserowe, okrągłą wazę na zupy, salaterki oraz półmiski. Serwis, utrzymany w klasycznych śmietankowych barwach, to oryginalny projekt i perfekcyjne wykonanie. Talerze w kwadratowym kształcie jakiś czas temu szturmem podbiły rynek i od tej pory ich popularność nie słabnie. Talerze, upstrzone nieszablonowymi i asymetrycznymi żłobieniami, przyciągają wzrok i przełamują monotonię konwencji. Dzięki nim codzienne posiłki nabierają blasku i wyjątkowości. Z serii Ambition Diva proponujemy klientom również sztućce ze stali nierdzewnej. 

Twarde niczym... porcelana!

Choć zazwyczaj porcelana kojarzona jest z delikatnością i kruchością, serwis Ambition Diva zdaje się temu przeczyć. Firma Ambition jest producentem znanym na całym świecie jako solidny i rzetelny wykonawca. Wyroby tej marki są trwałe i wytrzymałe. Wszystkie elementy są odporne na skrajne temperatury, mogą zatem spokojnie powędrować do lodówki czy zmywarki. Przez wiele lat nie tracą połysku oraz swego wyjątkowego charakteru, ciesząc oczy i podniebienia ich użytkowników. Zestaw obiadowo-kawowy Ambition Diva to doskonały pomysł na praktyczny i efektowny prezent dla każdej pani domu, młodego małżeństwa czy dobrych przyjaciół. Warto również zaopatrzyć w niego własną kuchnię.