Podobne

Ambition Valencia

Zestaw obiadowy Ambition Valencia to oryginalny sposób na urozmaicenie codziennych posiłków całej rodziny. Firma Ambition, jako jeden z liderów solidnego i kunsztownego wytwarzania naczyń, prezentuje serwisy na każdą okazję i na każdą kieszeń. Ten oraz wiele innych innowacyjnych zestawów nabyć można od ręki na Nakrywamy.pl! Zamów przepiękną zastawę już dziś dla siebie lub wyjątkowych osób, które uwielbiają celebrować wspólne posiłki.

Talerzowy Ying-Yang

Zestaw Ambition Valencia to 18 talerzy, wśród których znajdują się talerze głębokie, płaskie oraz deserowe. Wykonane ze szkła fluorokrzemionowego naczynia, są wyjątkowo lekkie, lecz jednocześnie mocne i odporne na stłuczenia. Dobrze znoszą wysokie temperatury, więc zmywarka oraz kuchenka mikrofalowa nie stanowią dla nich zagrożenia. Naczynia odznaczają się połyskiem, którego nie niszczy upływ czasu. Talerze w okrągłym kształcie to ukłon w stronę bogatej tradycji. Zaskakującym rozwiązaniem jest połączenie dwóch kolorów: czerni i bieli. Poszczególne talerze, z pozoru przeciwstawne, w rzeczywistości znakomicie się uzupełniają, tworząc spójną całość. Taka kompozycja o złożonej, dwoistej naturze, nigdy nie jest nudna. Możemy szafować kolorami w zależności od naszego aktualnego nastroju lub charakteru organizowanego przyjęcia.

Ambition Valencia na co dzień

Prezentowany serwis obiadowy to doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących proste formy ubrane w nowe szaty. Zestaw jest funkcjonalny i praktyczny, lecz zarazem wykonany z pomysłem i fantazją. Czarno-białe talerze mają naturalną zdolność dopasowywania się do każdego rodzaju wnętrza, a podawane na nich potrawy wyglądają smacznie i zachęcająco.