Podobne

Chodzież Akcent

Produkty porcelanowe sprawdzają się w każdym domu, zwłaszcza w kuchni. Wbrew obiegowym opiniom, nie są one aż tak kruche, lecz potrafią przetrwać długie lata, pięknie prezentując się np. na polskich stołach w formie serwisów obiadowych lub kawowych. Takie zestawy warto mieć na wyposażeniu, nie tylko od święta, lecz także po to, by każdego dnia raczyć rodzinę pięknie podanymi daniami. Oprawa posiłku jest bowiem niemalże równie ważna, jak jego smak.

Odejście od konwencji

Produkty marki Chodzież Akcent charakteryzują się idealnym połyskiem oraz niestandardowymi kształtami. Przedstawiamy funkcjonalne zestawy obiadowo-kawowe z oryginalnymi kwadratowymi lub romboidalnymi talerzami o delikatnie zarysowanych brzegach. W kompletach znaleźć można także półmiski i inne naczynia w kształcie smukłych łódeczek oraz idealnie okrągłe filiżanki zestawione z czworobocznymi spodeczkami na zasadzie kontrastu.

Zastawy są oryginalne, pomimo braku wyszukanych zdobień, czy mocniejszych akcentów. Prosty design w innowacyjnej odsłonie to trik, który zawsze spełni swe zadanie. Efekt na stole przechodzi najśmielsze oczekiwania, wzbudzając zachwyt gości. Nawet zwykłe posiłki, jak spaghetti, czy popularny schabowy z ziemniakami, wyglądają, jakby były serwowane w trzygwiazdkowej restauracji.

Stylowość w dobrej cenie i na lata

Porcelana Chodzież oferuje wyroby na miarę XXI wieku i na każdą kieszeń. Wśród zróżnicowanych produktów każdy znajdzie także wzór odpowiadający jego gustom, a być może skusi się na formę, która do tej pory wydawała mu się nazbyt fantazyjna. Produkty wytwarzane są z wysokogatunkowej białej porcelany, która zapewnia trwałość i odporność na uszkodzenia. Niegdyś zestawy porcelanowe były przekazywane z pokolenia na pokolenie w ramach cennego posagu. Nasze nowoczesne wyroby również mogą poszczycić się niesamowitą żywotnością eksploatacyjną. Ponadto, z pewnością są to produkty z duszą, które zapamiętają najbardziej sentymentalne i wzruszające chwile w gronie najbliższych.

Jeśli jednak szukasz innych fasonów porcelany Chodzież, sprawdź koniecznię pozostałą ofertę kilkając tu >>