• z 2
  • z 2

Chodzież Iwona

Wyroby porcelanowe od zawsze kojarzone są z precyzją wykonania, delikatnością, szlachetnością i niezwykłym sentymentem. Wśród nich ważne miejsce zajmuje zastawa stołowa z porcelany. Picie kawy z przepięknej porcelanowej filiżanki przywołuje wspomnienia domu wypełnionego radosnym gwarem gości.

Wiele osób pamięta zastawy obecne przez lata w domu ich dziadków lub rodziców, które przypominają mnóstwo spotkań i uroczystości rodzinnych oraz dobrą zabawę. Porcelana ma moc przywoływania uśmiechu na twarzy i wielu wzruszeń. Wyroby z porcelany nigdy nie wyszły z mody, wręcz przeciwnie, jest dla nich miejsce w każdym nowoczesnym domu.

Porcelana Chodzież Iwona

Oferujemy przepiękne zestawy obiadowe i kawowe, w których każdy najmniejszy element odznacza się solidnością oraz kunsztem wykonania.

Porcelana Chodzież Iwona dostarcza produktów w klasycznych okrągłych kształtach. Talerze i półmiski mają charakterystyczne karbowane brzegi, które przypominają monumentalne antyczne rzeźby. To także element nadający elegancji i stylowości. Do wyboru są talerze gładkie bądź zdobione w wytworne i nienarzucające się motywy kwiatowe.

Dyskretne róże ożywią wystrój stołu, a przy tym dopasują się idealnie do każdego wnętrza. Wyroby są, nie tylko świetną oprawą każdego dania, lecz także przyjemną wizualnie niespodzianką dla oka. Nasi goście także docenią starania, gdyż ważne jest, zarówno, co podajemy na stół, jak i forma w jakiej podajemy frykasy. Nasza porcelana sprawi, że wszystko zostanie zapięte na ostatni guzik.

Na wysoki połysk

Porcelana Chodzież to trwałe i funkcjonalne produkty, z których można efektywnie korzystać przez lata. Wyroby nie tracą swego połysku, nawet w wyniku regularnego mycia i użytkowania. Są odporne na zmienne temperatury oraz uszkodzenia powstałe w wyniku normalnego użytkowania. Komplety obiadowe lub kawowe stanowią doskonały pomysł na prezent z okazji ślubu bądź rocznicy pożycia małżeńskiego. 

Jeśli jednak szukasz innych fasonów porcelany Chodzież, sprawdź pozostałą ofertę klikając tu >>