Chodzież Yvette

Jeśli zastanawiasz się, jak nadać przygotowywanym przez ciebie potrawom niepowtarzalnego charakteru... Jeśli chcesz, by codzienne posiłki w gronie rodziny były należycie celebrowane, a twoja kuchnia zamieniła się w eleganckie pomieszczenie rodem z królewskiego pałacu... Jeśli szukasz czegoś stylowego i nie nazbyt krzykliwego...

Porcelana Chodzież Yvette jest wyborem w sam raz dla ciebie. Dla miłośników prostych form i minimalistycznego designu proponujemy zestawy obiadowo-kawowe marki Chodzież Yvette, które uświetnią każdą uroczystość, za sprawą klasycznej szaty, która sprawdza się w rozmaitych okolicznościach.

Naczynia Chodzież Yvette - cechy

Serwisy utrzymane są w śnieżnobiałym odcieniu i wyposażone w niezwykle lśniącą powierzchnię, która nawet w wyniku długotrwałego używania, nie traci swych właściwości. Projektanci naczyń Chocież Yvette operują kulistymi oraz owalnymi kształtami.

Naczynia nie posiadają żadnych deseni, wzorów ani niepotrzebnych zdobień. Ich siła tkwi właśnie w prostocie, która sprawia, że zestawy obiadowe i kawowe zyskują uniwersalny wymiar. Uroczo prezentują się niewielkie, pękate filiżanki oraz filigranowe cukiernice, czy naczynia na mleko. Całość tworzy bardzo wysmakowaną i spokojną kompozycję, która będzie pasowała do naszej kuchni, niezależnie od tego, w jakim stylu aranżacyjnym została wykończona.

Solidność na miarę codziennych potrzeb

Zastawy Chocież Yvette to funkcjonalne naczynia spełniające wymagania każdej rodziny. Doskonale nadają się także na nieformalne rodzinne spędy oraz uroczystości o wyższej randze. Oferowane serwisy są trwałe i wykonane z należytą starannością.

Wytrzymują bez trudu wymagającą eksploatację i nie są podatne na zarysowania. Stanowią także uniwersalny prezent, ponieważ możemy je podarować, zarówno tradycyjnej pani domu, która kucharzeniem zajmuje się od lat, jak i nowoczesnej młodej kobiecie, która dopiero rozpoczyna samodzielne prowadzenie gospodarstwa domowego. 

Jeśli jednak szukasz innych fasonów porcelany Chodzież, sprawdź koniecznie pozostałą ofertę klikając tu >>