• z 9
  • z 9

Serwisy obiadowo-kawowe

Kiedy zbliżają się urodziny bądź święta chcemy, aby oprawa tych wydarzeń była wyjątkowa, dlatego dbamy o każdy najmniejszy detal, dzięki czemu suto zastawiony stół prezentuje się spektakularnie. Aby wszystkie specjały nie tylko świetnie smakowały, ale również ładnie wyglądały konieczne są serwisy kawowo-obiadowe. Na stronie nakrywamy.pl znajdziesz serwisy wykonane z najlepszej jakości porcelany od renomowanych producentów.  

Serwisy-kawowo obiadowe - stwórz piękną oprawę posiłków na co dzień

Z efektownych porcelanowych serwisów nie musisz korzystać jedynie od święta. Najlepszej jakości porcelana jest wysoce wytrzymała na temperaturę, a także zarysowania, dlatego nadaje się również do codziennego użytku. Talerze i miski z serwisów kawowo-obiadowych możesz wkładać do kuchenki mikrofalowej. Przygotowanego wcześniej posiłku nie musisz zatem podgrzewać w osobnym naczyniu żaroodpornym. Wysoka temperatura nie będzie miała wpływu na strukturę porcelany, a także namalowane na niej wzory. Jedynie porcelana ze złotem lub platyną nie może być wkładana do kuchenki mikrofalowej. Wzmocniona struktura porcelany odporna jest znacznie bardziej na pękanie, a także przypadkowe stłuczenie. Wszystko to sprawia, że nie musisz porcelany chować na wyjątkowe okazję i możesz szczególnym uczynić każdy dzień.  

Wysokiej klasy porcelana, której nie musisz myć ręcznie

To co sprawia, że serwisy porcelanowe są wyciągane z witryn i szafek tylko na szczególne okazje, to konieczność mycia ręcznie wszystkich elementów zastawy. Najwyższej jakości serwisy kawowo-obiadowe  porcelanowe, które znajdziesz na nakrywamy.pl można myć w zmywarce. Należy pamiętać by używać delikatnych programów, jednak nie trzeba się obawiać o zarysowanie czy stracie się namalowanych na porcelanie wzorów. Po wyciągnięciu ze zmywarki będzie lśniła czystością i wyglądała tak, jak po wyjęciu z pudełka po jej zakupie. W ten sposób każde przyjęcie będzie miało wyjątkową oprawę, a sprzątanie zajmie niewiele czasu, a do tego zużyje się znacznie mniej wody. 

Piękne wzory i kształty serwisów obiadowo-kawowych 

Jeśli cenisz prostotę możesz wybrać klasyczną białą porcelanę bez wzorów. Znajdziesz wśród niej zarówno zaokrąglone kształty filiżanek i talerzy, jak i bardziej nowoczesne kwadratowe lub o falistych brzegach. Dla wielbicieli klasyki jest porcelana z delikatnymi złotymi zdobieniami oraz ornamentami. Można również zakupić porcelanę w japońskim stylu z pięknymi namalowanymi kwiatami, które dodają serwisowi oryginalności. 

Serwisy obiadowo-kawowe do skompletowania 

Zastawy stołowe możesz komponować według własnych potrzeb. Do wyboru są serwisy przeznaczone dla 4, 6 bądź 12 osób.  Wieloelementowe serwisy umożliwiają stworzenie pełnego nakrycia stołu przy użyciu jednego kompletu porcelany. Taka aranżacja stołu prezentuje się nienagannie i zachęca do spędzenia przy nim dłuższego czasu. Posiłki smakują lepiej, a gorące napoje wydają się być bardziej aromatyczne. Najwyższa jakość serwisów porcelanowych potwierdzona jest 2-letnią gwarancją.