• z 2
  • z 2

Szablony do dekoracji

Szablony do dekoracji jako idealna ozdoba naszych specjałów

 

Podczas przygotowywania wypieków niejednokrotnie chcemy, aby wyróżniał je również wyśmienity wygląd. Ciasta, torty, babeczki, niezależnie od wariantu możemy wykreować mini dzieła sztuki. Rozmaite wzory pozwalają za pomocą cukru pudru, kakao bądź cynamonu uformować piękne kwiaty, serduszka czy gwiazdki. Tak naprawdę wystarczy kilka sztuk, żeby szablony do dekoracji ozdobiły pyszne ciasto. Jak zastosować dany szablon? Po prostu nakieruj szablon na miejsce, w którym miałby się znajdować. Dodatkowo wykorzystujemy zazwyczaj szablony do urozmaicenia kawy. Pewnie nie raz widziałeś cappuccino, któremu towarzyszył zachwycający cukrowy albo cynamonowy wzór. Taka kawa budzi same pozytywne emocje oraz bez wątpienia poprawia dzień.

 

Fantazyjny szablon do dekoracji tortu zaowocuje nietuzinkową prezencją

 

Charakterystyczną cechą tortu jest właśnie jego dekoracja. Torty urodzinowe czy weselne zawsze odznacza masa ozdób i określone wzory. Jeżeli robimy często tego typu ciasta bądź prowadzimy cukiernię, potrzebujemy wytrzymałych szablonów. Szablon do dekoracji tortu powinien być trwały, aby nie był to tylko jednorazowy zakup, a przysłowiowa inwestycja na przyszłości. Szablony nie ulegną też zniszczeniu po umyciu ich w zmywarce. Nie zaobserwujemy żadnych przeciwwskazań. Mix szablonów stanowi rewelacyjne i przede wszystkim tanie rozwiązanie.

 

Udekoruj również kawę wraz z wybranymi szablonami

 

Tak jak już początkowo wspominaliśmy, szablony są równie przydatne podczas przygotowywania pysznej i nietypowej kawy. Oprócz smaku oraz aromatu liczy się też aspekt wizualny. Nie tylko klienci kawiarni mogą wykorzystać takie akcesorium, ale też indywidualny klient. Dla niektórych kawa to pasja, a napój generuje wręcz mały majstersztyk. Cynamonowa posypka może przybrać określony kształt z tych dostępnych w ofercie.

 

Prezentujemy szablony do dekoracji ciast najwyższej jakości

 

Gwarantujemy, że szablony mogą być używane przez lata, jeśli dobrze o nie zadbamy. Sam materiał jest także wytrzymały. Stal nierdzewna zapewnia komfort, którego oczekujemy po takich właśnie produktach. Pamiętaj, by regularnie czyścić szablony do dekoracji. Wtedy szablon zachowa swój pierwotny kształt. Posiadamy akcesoria marki Westmark czy Tescoma, będącymi pionierami i specjalistami wśród akcesoriów kuchennych. Jeżeli najdą Cię wątpliwości lub pytania, nasz zespół służy pomocą. Skontaktuj się z nami mailowo bądź poprzez infolinię. Na pewno wspólnie rozwiążemy Twój problem. Serdecznie zapraszamy!