Fiskars Garnki

Fiskars – garnki do każdej kuchni

Niezależnie od tego, czy jesteś kucharzem z zamiłowania, prowadzisz restaurację, a może szukasz wyposażenia dla kuchni w zakładzie pracy i potrzebne Ci funkcjonalne naczynia – warto zwrócić uwagę na asortyment producenta Fiskars. Garnki te polecane są nie tylko przez nas – znalazły uznanie i zastosowanie wśród nawet najbardziej wymagających Klientów, w tym Szefów Kuchni. Oferowane są w praktycznych kombinacjach zestawowych lub na sztuki, co sprawia, że dzięki nim możesz uzupełnić wyposażenie swojej kuchni lub całkowicie wymienić je na nowe. Dlaczego warto postawić na Fiskars?

Dlaczego warto wybrać garnki Fiskars?

Ponieważ korzystanie z nich jest proste i przyjemne. Nie tylko gotowanie i podgrzewanie, ale także smażenie; garnki Fiskars serii HARD FACE pokryte są powłoką wolną od szkodliwych substancji, odporną na przywieranie i zarysowania, ponadto dno rozgrzewa się aż o 50% szybciej, dzięki czemu gotowanie staje się energooszczędne. W Nakrywamy.pl znajdziesz także garnki Fiskars serii HARD FACE STEEL, wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej oraz linię FUNCTIONAL FORM o nowoczesnym designie, który wpasuje się w ramy każdej stylizacji kuchennej. Wszystkie garnki Fiskars możesz myć w zmywarce oraz stosować na różnych kuchenkach: indukcyjnej, elektrycznej, ceramicznej i gazowej.

Garnek Fiskars na prezent i nie tylko

Fińska marka Fiskars słynie z wysokiej jakości produktów do kuchni na całym świecie i to dlatego właśnie ona wiedzie na rynku prym jako marka garnków wybieranych na prezent. Urodziny, święta, rocznice, zawarcie związku małżeńskiego czy przeprowadzka lub remont kuchni – każda okazja jest dobra, aby podarować swoim bliskim wysokogatunkowe naczynia. Każdy poszczególny garnek Fiskars zaprojektowany został w oparciu o innowacyjne technologie oraz w nietuzinkowym stylu, ponadto wybierać możesz również spośród zestawów patelni i rondli.

Oryginalne zestawy garnków Fiskars w Nakrywamy.pl

Jako specjaliści z zakresu dystrybucji najlepszych akcesoriów i naczyń kuchennych, w Nakrywamy.pl współpracujemy jedynie z najbardziej cenionymi producentami, których produkty spełniają najwyższe normy. Nie na darmo w naszej ofercie znalazły się oryginalne zestawy garnków Fiskars – w atrakcyjnej cenie oraz z dwuletnią gwarancją; wierzymy, iż garnki spod tego szyldu uczynią każdą kuchnię lepszym miejscem, w którym chętniej przygotowywane będą ulubione dania. Dodatkowo z logo Fiskars znajdziesz u nas także sztućce, noże i akcesoria kuchenne – szczerze zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.