• z 2
  • z 2

Zwieger Garnki

Garnek Zwieger – funkcjonalny i wygodny

Przeglądając szeroki asortyment marki Zwieger, garnki od razu przykuwają naszą uwagę, głównie za sprawą swojego nowoczesnego i funkcjonalnego designu. Są to produkty niezwykle wygodne w użytkowaniu. Projektanci zadbali o najdrobniejsze detale, takie jak m.in. umieszczenie praktycznej podziałki wewnątrz naczynia czy przystosowanie ich do mycia w zmywarce. Garnki Zwieger nadają się również na wszystkie typy kuchenek, co obecnie nie jest zbyt często spotykaną cechą. Producent zatroszczył się także o bezpieczeństwo użytkowników, ponieważ naczynia wyposażone są w wygodne uchwyty umożliwiające ich podniesienie bez ryzyka oparzenia. Do każdego kompletu garnków dołączane są dodatkowe akcesoria, takie jak np. wkład do gotowania warzyw, mięs, ryb i makaronów na parze. Nowoczesne produkty Zwieger to kwintesencja funkcjonalności i wysokiego komfortu, dzięki czemu codzienne przygotowanie posiłków staje się znacznie łatwiejsze i przyjemniejsze.

Zwieger – garnki najwyższej jakości

Garnki Zwieger wyróżniają się przede wszystkim niezwykle solidnym i precyzyjnym wykonaniem, które bazuje na najwyższej jakości stali nierdzewnej SS 304. Trójwarstwowe dno naczyń z aluminiowym dyskiem gwarantuje równomierne rozprowadzanie ciepła i doskonałe przewodzenie magnetyczne, co z kolei przekłada się na wysoką energooszczędność. Garnek Zwieger ma zazwyczaj grubość 0,6 mm, dzięki czemu ścianki naczynia długo utrzymują ciepło potraw. Ich powłoka jest również dodatkowo zabezpieczona przed wszelkiego rodzaju uszkodzeniami mechanicznymi i zarysowaniami. Ponadto garnki te są odporne na korozję, co znacznie wydłuża ich żywotność. Wszystko to sprawia, że produkty Zwieger uznawane są za jedne z najlepszych i najchętniej wybieranych na rynku akcesoriów kuchennych.

Garnki Zwieger  – szeroki wybór produktów

W ofercie naszego sklepu znajdują się najwyższej jakości produkty marki Zwieger. Garnki sygnowane logotypem tego producenta wyróżniają się niezwykle wysoką jakością i precyzyjnym wykończeniem, które gwarantuje wieloletnią użyteczność i niezawodność. Posiadamy funkcjonalne komplety garnków z kilku kolekcji Zwieger, dzięki czemu każdy może dobrać produkty zgodnie ze swoimi preferencjami i indywidualnymi potrzebami. Są to garnki nowoczesne, których konstrukcja bazuje na innowacyjnej technologii nastawionej przede wszystkim na wysoki komfort użytkowania. Ich zakup to inwestycja na wiele lat, co poparte jest licznymi opiniami i rekomendacjami na temat marki Zwieger.

Każdy garnek Zwieger z naszej oferty posiada wszelkie niezbędne atesty i certyfikaty, a dodatkowo objęty jest kilkuletnią gwarancją.