• z 2
  • z 2

Fiskars Patelnie

Fiskars – patelnie z historią

Fiskars to fińska firma o wieloletniej historii i tradycji. Została założona już w roku 1649 roku – jako huta żelaza i parano się w niej sprzedażą głównie gwoździ, nici i obcasów. Dopiero w 1822 r. poszerzyła swój asortyment produktów o noże, widelce i nożyczki, zdobywając światową sławę jako firma produkująca pierwsze na świecie nożyczki z plastikową rączką. W portfolio marki znalazły się także przybory do kuchni; Fiskars patelnie i garnki oraz pozostałe naczynia i akcesoria kuchenne o najwyższej jakości produkuje aż po dziś dzień. Nic więc dziwnego, że znalazły się one w ofercie naszego sklepu.

Dlaczego warto wybrać patelnie Fiskars?

Ponieważ gotowanie i smażenie na patelniach od Fiskars jest nie tylko proste, ale przyjemne. Patelnie te przeznaczone są zarówno dla kucharzy – amatorów, jak i profesjonalistów. Dostępne w naszym sklepie patelnie Fiskars serii ALL STEEL opatrzone zostały specjalną powłoką ceramiczną, która sprawia, że nic do nich nie przywiera, ponadto są one wytrzymałe, a metalowe szpatułki nie mogą ich uszkodzić. Do tego patelnie od Fiskars są poręczne, można je myć w zmywarce i używać ich na kuchence gazowej, płycie elektrycznej, ceramicznej bądź indukcyjnej.

Fiskars – patelnia idealne na prezent

Jeśli szukasz idealnego pomysłu na prezent dla nowożeńców, na Srebrne Gody, parapetówkę czy upominek związany z odejściem współpracownika na zasłużoną emeryturę – często wybieraną opcją jest zestaw akcesoriów i naczyń kuchennych od Fiskars. Patelnia nie musi być wcale klasyczna! Zaskocz osobę obdarowaną patelnią dedykowaną jej upodobaniom. Możesz wybierać spomiędzy najróżniejszych opcji, wśród których znajdują się: patelnia do placków, oryginalny wok czy patelnia do naleśników. Szczególnie polecamy patelnie z linii Fiskars HARD FACE, cechujące się nie tylko doskonałą wytrzymałością, ale również wyjątkowym i nowoczesnym designem.

Oryginalne patelnie Fiskars w Nakrywamy.pl

Szukasz patelni, której bezproblemowo możesz używać na płytach indukcyjnych? Nie ma problemu. A może potrzebujesz patelni zapobiegającej przywieraniu, która uchroni Twoje ulubione danie przed przypaleniem? Taką też mamy. Czy potrzebujesz patelni, którą możesz zamknąć w piekarniku (do temperatury max 150°C)? Patelnie Fiskars stanowią odpowiedź na każde Twoje pytanie z zakresu smażenia, pieczenia i gotowania. W ofercie Nakrywamy.pl znajdziesz tylko oryginalne i certyfikowane patelnie najwyższej jakości, w atrakcyjnych cenach. Zachęcamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą.