• z 3
  • z 3

Zwieger Patelnie

Zwieger – patelnia dla Twojej kuchni

Kupowanie patelni nie jest łatwe. Istnieje wiele wartości, na które składają się wysokojakościowe naczynia, nadające się zarówno do smażenia, jak i gotowania, duszenia czy pieczenia. Zwrócić uwagę warto przede wszystkim na gatunkowy materiał, na przykład odlewane aluminium typu die cast z nieprzywierającą powłoką, również wagę i wysokość krawędzi, a także ergonomiczną rączkę oraz atrakcyjna cena. Producentem, którego naczynia spełniają wszystkie te oczekiwania, jest Zwieger. Patelnia oznakowana popularnym logo ułatwia przygotowanie ulubionych dań i powstała z myślą o nawet najbardziej wymagających szefach kuchni. Co konkretnie wyróżnia ją na tle konkurencji?

Dlaczego warto wybrać patelnie Zwieger?

W szczególności produkty bogate w białko, takie jak mięso, jajka lub naleśniki, mogą przywierać do patelni pod wpływem ciepła. Innowacyjne patelnie Zwieger zabezpieczone są przed tym niepożądanym efektem nieprzywierającą powłoką, która nie oddziałuje na przygotowywane potrawy, oddając ich bogactwo naturalnych aromatów i smaków. Ponadto patelnie producenta Zwieger łatwo utrzymać w czystości i stosować na każdym rodzaju kuchenki. W Nakrywamy.pl znajdziesz patelnie Zwieger serii OBSIDIAN – z trzywarstwową powłoką, doskonale akumulującą ciepło – oraz patelnie linii DIAMOND o 4- warstwowej powłoce odpornej na odpryski oraz zarysowania, a także patelnie pozostałych serii, w tym pełne komplety.

Patelnia Zwieger – nie tylko uniwersalna

Oferty naszego sklepu nie tworzą jedynie patelnie uniwersalne, z pomocą których możesz ugotować lub podsmażyć dowolne danie. Szczególną popularnością cieszą się obecnie patelnie grillowe, idealne do duszenia i smażenia posiłków przy minimalnym wykorzystaniu tłuszczu lub jego braku, także patelnie wok – charakterystyczne dla potraw kuchni azjatyckiej. W Nakrywamy.pl znajdziesz patelnie głębokie i płaskie oraz brytfanny. Każda patelnia Zwieger dostępna jest samodzielnie lub w komplecie oraz z dwuletnią gwarancją.

Zwieger – patelnie oryginalne w Nakrywamy.pl

Jeśli poszukujesz patelni odpowiedniej na prezent z okazji urodzin, ślubu czy parapetówki – postaw na sprawdzone produkty popularnych producentów i w atrakcyjnej cenie. Takie też naczynia oferuje Zwieger; patelnie tego producenta charakteryzują się wysoką jakością i nowoczesnym designem, dzięki czemu wyposażenie każdej kuchni może prezentować się postępowo – na miarę XXI wieku. Oryginalne patelnie Zwieger gwarantują gotowanie przyjemne, energooszczędne i zdrowe. Cieszymy się, że w Nakrywamy.pl jako dystrybutorzy wysokojakościowych naczyń możemy wspólnie kreować właśnie taką kuchnię.