Gerlach Patelnie

Gerlach patelnie to produkty wysokiej klasy, które zostały wyprodukowane z trwałych i bezpiecznych tworzyw. To idealna propozycja dla wszystkich, którzy oczekują podwyższonej jakości, a także korzystnej ceny. W sklepie internetowym Nakrywamy.pl można znaleźć szeroki wybór patelni Gerlach, dzięki czemu każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Warto również wspomnieć o tym, że dostępne są nie tylko pojedyncze produkty, ale również zestawy. Zakup kompletu patelnie jest o wiele bardziej ekonomiczny, a więc opłaca się bardziej. Z pewnością usatysfakcjonuje to osoby, które pragną wyposażyć swoją kuchnię w profesjonalne akcesoria do gotowania. Jest to także strzał w dziesiątkę, jeśli poszukujemy pomysłu na praktyczny prezent.

Gerlach patelnie przetrwają nawet najbardziej intensywne użytkowanie. Dostępne są one w różnych rozmiarach m.in. 20 cm, 24 cm, 28 cm. Mogą one występować wersji z pokrywą lub bez. Na specjalna uwagę zasługują modele z powłoką ceramiczną. Wyróżniają się one wyjątkową twardością oraz odpornością na wysokie temperatury. Nie wydziela ona żadnych szkodliwych dla zdrowia związków. Patelnie Gerlach z powłoką ceramiczna są także odporne na zarysowania, dzięki czemu przez długi czas będą prezentować się zupełnie jak nowe. 

Dużym zainteresowaniem cieszą się Gerlach patelnie grillowe. Dzięki nim szybko i bezproblemowo można przygotować wiele przepysznych, a przede wszystkim zdrowych dań. Umożliwiają one smażenie bez dodatku tłuszczu. Są one wyposażone w specjalną powłokę ceramiczną, która zapobiega przywieraniu smażonych produktów. Niektóre modele posiadają aluminiowe konstrukcje. To właśnie dzięki niem gotowanie staje się energooszczędne. 
Wszystkie Gerlach patelnie są ergonomiczne w użytkowaniu. Posiadają one rączki z antypoślizgowego tworzywa, dzięki czemu nie musimy obawiać się, że naczynie wypadnie nam z dłoni.