Podobne

Ambition Tokyo

Nieskazitelny blask stołu i jego profesjonalne przygotowanie przed każdym, nawet najbardziej kameralnym przyjęciem zapewni śnieżnobiały komplet zastawy marki Ambition Tokyo dostępny na stronie Nakrywamy.pl. To doskonałe towarzystwo dla wybornych dań i mistrzowskich przekąsek.

Ambition Tokyo nie tylko na sushi

Serwis obiadowo-kawowy na 12 osób składa się z talerzy obiadowych i deserowych, wazy, półmisków oraz salaterek na sałatki czy owoce. Choć talerze są kwadratowe, mają złagodzone, zaokrąglone boki i idealnie wpisują się w nowoczesne trendy. Inspirowane projektami rodem z kraju kwitnącej wiśni, są paradoksalnie niezwykle uniwersalne, więc doskonale wyeksponują każdy rodzaj potraw. Są funkcjonalne i trwałe. Połysk zachowują przez długi czas. Mogą być myte w zmywarce lub podgrzewane w kuchence mikrofalowej. Odznaczają się niezwykłym kunsztem wykonania oraz dbałością o każdy detal. To z pewnością zastawa godna prawdziwych perfekcjonistów w kuchni.

Luksus tkwi w prostocie

Ambition Tokyo to bardzo elegancka zastawa, pomimo tego, że charakteryzuje się prostą, minimalistyczną formą. Serwis sprawdzi się w wykwitnej restauracji, jak również w tradycyjnej kuchni w domowym zaciszu. Każdemu użytkownikowi zapewni komfort spożywania posiłków oraz zaspokoi gusta największych estetów w dziedzinie projektowania zastaw stołowych. Każdy obdarowany takim praktycznym prezentem także będzie zadowolony. To bowiem dobra inwestycja w pielęgnowanie relacji interpersonalnych, podczas codziennych wspólnych posiłków.