Podobne

Chodzież Maria Teresa

Naczynia marki Chodzież – Maria Teresa

Kolekcja Chodzież Maria Teresa to klasyka w nieco bardziej fantazyjnym wydaniu, która przypadnie do gustu miłośnikom niebanalnych elementów kuchennego wyposażenia. Wyroby z doskonałej jakościowo porcelany dopracowano w najdrobniejszych szczegółach, dlatego śmiało można uznać je za rozsądną inwestycję o przyszłościowym charakterze. To wspaniały pomysł na prezent dla przyjaciół i krewnych, którzy dopiero urządzają swoje mieszkanie, ale nie tylko. W nakrywamy.pl klienci znajdą naczynia gwarantujące pełen komfort użytkowania, które staną się efektowną dekoracją stołu. Zapraszamy na zakupy!

Szyk i jakość Chodzieży. Maria Teresa

Linia produktowa Chodzieży Maria Teresa przypomina nieco zastawę rodem z dworu szlacheckiego. Emanuje elegancją i już z oddali przykuwa wzrok. Wspaniale komponuje się z rozmaitymi obrusami, świecami oraz kwiatami. Będzie idealnym dopełnieniem tradycyjnych jadalni, ale równie dobrze można postawić na zasadę kontrastu i przełamać przy jej pomocy nowoczesny wystrój. Biel nadaje całości subtelnego wyrazu i lekkości. W rezultacie naczynia rozjaśnią każde pomieszczenie. Wzory i tłoczenia są zauważalne, a zarazem dyskretne. To akcent, który pozwala artykułom wyróżnić się spośród innych podobnych propozycji.

Stylowe serwowanie posiłków z Chodzieżą – Maria Teresa

Wielu klientów przekonało się, że nietrudno zachwycić się Chodzieżą. Maria Teresa to seria, w której znalazły się naczynia sprzedawane na sztuki oraz gotowe zestawy kawowe i obiadowe. Każdy może skomponować swoją własną kolekcję unikalnych produktów, decydując o tym, z ilu elementów będzie się ona składała. Jedna intrygująca filiżanka ze spodkiem, która umili picie herbaty w biurze, czy cała seria funkcjonalnych naczyń, które pozwolą serwować rozmaite dania i desery w trakcie rodzinnych posiłków oraz przyjęć? Niczego nie narzucamy, to klient sam wybiera najkorzystniejszą dla niego opcję!

Porcelana z tradycją – Chodzież Maria Teresa

Polski producent o tradycji, która sięga 1852 roku. Uwielbiany przez zwolenników ponadczasowych, porządnych wyrobów, które łączą funkcjonalność i piękny wygląd. Tak w skrócie można opisać markę Chodzież. Maria Teresa to jedna z wielu serii naczyń, które zdobyły sympatię szerokiego grona konsumentów. Stanowią żywy dowód na to, że porcelana może być użytkowa i znakomicie znosi intensywny proces eksploatacji. Nadają się do mycia w zmywarce i wbrew pozorom wcale nie są kruche. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z asortymentem nakrywamy.pl. Czeka tam porcelana Chodzież i znacznie więcej godnych uwagi produktów!