Podobne

Chodzież Rita

Chodzież Rita – porcelana dla domu i gastronomii

Spożywanie posiłków może stać się przyjemnym rytuałem również wtedy, gdy są one serwowane w domowym zaciszu, a nie w restauracji. Aby tak się stało, warto zatroszczyć się o ich należytą oprawę. Chodzież Rita to seria naczyń, która mocno nawiązuje do tego, co ceni sobie marka – wieloletniej tradycji, minimalizmu i ponadczasowej elegancji, która nigdy nie wyjdzie z mody. Na próżno szukać tu krzykliwych wzorów i intensywnych barw. Jest spokojnie, stylowo i szykownie. W naszym sklepie czeka na klientów porcelana, która stanowi inwestycję na długie lata. Zachęcamy do tego, żeby się z nią zapoznać!

Kunszt wykonania i romantyzm Chodzieży – Rita

W czym tkwi sekret popularności Chodzieży? Rita, podobnie jak pozostałe kolekcje, stanowi idealny przykład misternie wykonanych wyrobów o uniwersalnym charakterze. Zanim naczynia trafią do swoich właścicieli, przechodzą dokładną kontrolę tak, by mieć pewność, że zostały dopracowane w najdrobniejszych szczegółach. Doskonały kształt i ręcznie malowane zdobienia sprawiają, że trudno oderwać od nich wzrok. Wspaniale prezentują się zarówno na małych, jak i sporych stołach. Właśnie dlatego można oglądać je w kawiarniach, restauracjach, w hotelowej gastronomii oraz w licznych domach. Spodobają się zarówno miłośnikom ponadczasowej klasyki, jak i tym, którzy preferują nowoczesne rozwiązania wpisujące się w aktualnie obowiązujące trendy.

Podawać posiłki w dobrym guście z Chodzieżą Rita

Wysoka jakość to coś, co wielu klientom kojarzy się z Chodzieżą. Rita to linia produktów, które zachwycają kunsztem wykonania, licznymi odwołaniami do tradycji i odrobiną ekstrawagancji. Wysokogatunkowa porcelana jest przyjemna w dotyku, a artykuły – lekkie. Jednocześnie zadbano o to, by nie były podatne na stłuczenia, wyszczerbienie i powstawanie rys. Tworzywo nie nasiąka zapachami i nie wchłania zabrudzeń. Co za tym idzie, utrzymanie naczyń w czystości nie sprawia najmniejszego problemu. Są wygodne w użytkowaniu i będą znakomitym wyborem zarówno na co dzień, jak i na specjalne okazje.

Chodzież Rita – naczynia idealne na prezent

Seria Chodzież Rita zadowoli osoby, które lubią cieszyć oczy spójną i starannie przemyślaną zastawą. Warto rozważyć podarowanie takiego kompletu bliskim, którzy dopiero urządzają swoje własne cztery kąty. Z pewnością przyda im się praktyczny komplet obiadowy lub serwis kawowy. Porcelana Chodzież jest dostępna w nakrywamy.pl w atrakcyjnych cenach i wielu wariantach. Serdecznie zapraszamy na zakupy!