• z 8
  • z 8

Kwadratowe

Kwadratowa porcelana to wyróżnik eleganckiego serwisu

Stylowe komplety kawowe, herbaciane bądź obiadowe stanowią niezwykle wygodne rozwiązanie. Nie musisz szukać pojedynczych elementów, tworząc samemu zestaw, ponieważ my robimy to za Ciebie. Jednak czymś, co zdecydowanie wyróżnia nasze produkty jest kwadratowa porcelana. Sam kształt prezentuje się genialnie i nadaje elegancji artykułom. Nowoczesne podejście owocuje zatem minimalizmem w kwestii wystroju. Klasyczna biel generuje podstawę, natomiast mamy dla Ciebie też inne wersje kolorystyczne, które z pewnością przypadną Ci do gustu, Co powiesz na czerń, odcienie szarości bądź fiolet? Bez problemu dopasujesz serwis do swojego wnętrza. Oferujemy produkty jedynie znanych i docenianych marek takich jak Ambition, Lubiana, Tadar czy Lamart.

Z czego składa się zaprezentowana porcelana kwadratowa?

Serwisy kawowe czy herbaciane zawierają najczęściej filiżanki, spodki, talerze deserowe, dzbanek z pokrywką, cukiernicę i mlecznik. Ich liczba w zestawie różni się w zależności od liczby osób, jakiej dedykowany jest konkretny serwis. Natomiast porcelana kwadratowa obiadowa posiada przeważnie talerze obiadowe, talerze obiadowe głębokie, talerze deserowe. Możemy spotkać również salaterki, półmiski bądź wazę z pokrywką. Zróżnicowany wybór na pewno będzie odpowiadał Twoim sprecyzowanym preferencjom względem produktów.

Porcelana zapewnia jednocześnie niesamowitą trwałość i wytrzymałość

Należy tu przede wszystkim wyróżnić twardość materiału. Porcelana odznacza się wyjątkową trwałością. Ponadto kwadratowa porcelana posiada dodatkową warstwę szkliwa, która rewelacyjnie zabezpiecza naczynia przed wszelkimi zarysowaniami. Ryzyko uszkodzeń lub stłuczeń również jest znacznie zmniejszone. Do porcelany nie przywiera także brud, więc proces czyszczenia przebiega sprawnie. Z kolei posiłki podawane w komplecie zwyczajnie wolniej stygną przez niską przewodność cieplną.

Serwisy znajdą swoje zastosowanie zarówno w domach, jak i restauracjach czy hotelach

Nasza porcelana kwadratowa jest po prostu uniwersalna. Naczynia doskonale sprawdzą się podczas rodzinnych obiadów przy stole, lecz nie tylko. Komplety dedykowane są również restauracjom oraz hotelom. Możesz więc swobodnie wybierać spośród rozmaitych zestawów. Goście zdecydowanie docenią kunszt wykonania i elegancką prezencję porcelany. Nie mamy co do tego absolutnie żadnych wątpliwości. Jeżeli jednak masz jakieś pytania lub wątpliwości, jesteśmy tutaj dla Ciebie, służąc pomocą. Serdecznie zapraszamy!