• z 6
  • z 6

Mega duże

Przyjęcie wielu osób wymaga bardzo dużej zastawy stołowej. Doskonale sprawdzą się w tym przypadku zarówno duże serwisy obiadowe, jak i duże komplety obiadowe.

Duże serwisy obiadowe zostały wykonane z białej porcelany, a ich cechą charakterystyczną jest przede wszystkim to, że zostały skompletowane z wielu różnorodnych elementów. Wchodzące w skład dużych serwisów obiadowych wazy do zupy mają nie tylko tradycyjny okrągły kształt, ale także formę prostokąta. Wszystkie wazy, niezależnie od kształtu, zostały wyposażone w pokrywki z ergonomicznym uchwytem. Większość z nich posiada w pokrywie otwór umożliwiający włożenie łyżki do nalewania zupy.

Użyta do produkcji dużych serwisów obiadowych i dużych kompletów obiadowych porcelana jest niemalże śnieżnobiała. Dzięki temu zestawy obiadowe wyglądają elegancko, a to jest równoznaczne z tym, że mogą być ozdobą każdego stołu.

Spośród wielu różnorodnych elementów dużych serwisów obiadowych na uwagę zasługują naczynia przeznaczone do podawania przystawek. Są one wielofunkcyjne, ponieważ na jednym naczyniu można wyłożyć jednocześnie aż cztery przystawki.

W niektórych dużych kompletach obiadowych znajduje się również serwis do kawy, co daje możliwość wykorzystania tego samego zestawu nie tylko do podania obiadu, ale także do odpoczynku w czasie picia popołudniowej kawy. Pozwala to z jednej strony na pełny relaks, z drugiej natomiast umożliwia delektowanie się ulubioną i aromatyczną, świeżo parzoną kawą.

Duże komplety obiadowe posiadają tę niekwestionowaną zaletę, że są wyposażone we wszystkie niezbędne naczynia stołowe. Nie zachodzi więc konieczność kompletowania ich poprzez posiłkowanie się innymi zestawami. Duże komplety obiadowe mogą być wykorzystywane zarówno w prywatnych domach, jak i w eleganckich lokalach, w których są organizowane przyjęcia oraz bankiety.