• z 2
  • z 2

Korki do wina

Korek do wina - elegancki i praktyczny

Podczas nalewania wina często zdarza się, że pojedyncze krople lądują na obrusie lub zewnętrznej stronie butelki, co wiąże się z uciążliwymi plamami i zaciekami. Problem ten można całkowicie wyeliminować za pomocą specjalnego narzędzia, jakim jest korek do butelki wina. Poza funkcją praktyczną pełnią one także rolę ciekawego dodatku, który pozwala na profesjonalne serwowanie wina we własnym domu. Korek do wina z nalewakiem umożliwiają precyzyjne nalanie trunku do kieliszka lub karafki bez ryzyka kapania czy rozlania. Jego specjalny i idealnie zaprojektowany kształt pozwala na dopasowanie do niemal każdej butelki wina. Ponadto korki zapobiegają dostawaniu się do wina powietrza, dzięki czemu zachowa ono swój oryginalny smak i aromat nawet przez kilka kolejnych dni od otwarcia.

Najwyższej jakości korki do wina

Korki do wina dostępne w naszym sklepie to produkty najwyższej jakości, wykonane ze starannie wyselekcjonowanych materiałów. W naszej ofercie znajdują się zarówno pojedyncze korki z nalewakami, jak i funkcjonalne zestawy, które stworzą z ciebie profesjonalnego barmana. Posiadamy także niezwykle praktyczne korki z termometrem, które umożliwiają mierzenie i oznaczenie optymalnej temperatury dla wina białego, czerwonego czy musującego. Korek do wina to nie tylko praktyczny gadżet, ale także swego rodzaju ozdoba butelki, dlatego oferta naszego sklepu jest bardzo rozbudowana. Znajdują się w niej zarówno korki klasyczne, jak i te o nieco bardziej wysublimowanych kształtach i kolorach. Warto dodać, że są to produkty objęte 2-letnią gwarancją. Można je również bez obaw myć w zmywarce.

Korek do butelki wina - doskonały pomysł na prezent

Korki do wina to idealny pomysł na upominek dla konesera tego trunku. Każdy miłośnik wina bez wątpienia ucieszy się z gadżetu, który jest jednocześnie praktyczny i elegancki. Ciekawą propozycją jest także funkcjonalny zestaw do wina wykonany z niezwykle wytrzymałych materiałów. W skład zestawu wchodzi oczywiście korek do butelki wina, profesjonalny korkociąg kelnerski, aktywny schładzacz doskonale izolujący butelkę od ciepła wytwarzanego przez dłoń, próżniowa pompka blokująca utlenianie się trunku oraz wygodny nalewak. Taki komplet zapakowany w eleganckie etui to z pewnością najlepszy prezent dla miłośnika wina, jaki tylko mógł sobie wymarzyć. Wysoka jakość materiałów jest gwarancją długiej żywotności, dlatego akcesoria posłużą obdarowanej osobie przez wiele lat.