Podobne

Kostki do whisky

Kostki do whisky, drinków, koktajli i innych napojów

W ofercie Nakrywamy.pl znajdziesz wiele różnych schładzaczy do napojów wykonanych z bezpiecznego tworzywa sztucznego, naturalnego kamienia oraz metalu. Takie kostki do whisky to znacznie więcej niż tylko ciekawy gadżet. To rozwiązanie, które będzie niezwykle praktyczne i estetyczne. Idealnie skomponuje się z elegancką szklanką i z powodzeniem zastąpi klasyczne kostki lodu, gwarantując przy tym perfekcyjne schłodzenie bez niepotrzebnego rozcieńczania drinków. Drobiazg absolutnie konieczny dla każdego konesera. Idealny zarówno do klasycznego old fashioned czy whisky sour, jak i do wszelkich innych drinków czy koktajli.

Kamienie do whisky, czyli stylowy drobiazg do domu i baru

Niepodważalną zaletą oferowanych przez nas kostek chłodzących, jest ich stylowy wygląd. W tej kwestii królują przede wszystkim kamienie do whisky. Eleganckie kostki z naturalnego granitu prezentują się po prostu świetnie. Nieco bardziej nowoczesnym, a równie stylowym rozwiązaniem są również te wykonane ze stali nierdzewnej. Dla osób szukających czegoś maksymalnie unikalnego proponujemy też schładzacze do napojów w różnych kształtach, np. te w kształcie czaszek. Wszystkie z nich to niezwykle estetyczna, a zarazem praktyczna alternatywa dla kostek lodu. Świetna zarówno do baru, jak i do domu. Idealny prezent dla konesera whisky.

Kostki lodu do whisky - schłodzenie bez rozwadniania

Największa zaleta, jaką mogą pochwalić się wielorazowe kostki lodu do whisky, to zdecydowanie możliwość schładzania drinków bez ich rozcieńczania. Samo schładzanie jest też zazwyczaj znacznie efektywniejsze. Wszystko dzięki temu, że wielorazowe kostki z reguły o wiele szybciej oddają ciepło. Nie chłoną również zapachów, przez co smak i aromat Twoich drinków zawsze pozostanie niezmieniony. Inne praktyczne zalety schładzaczy do napojów to: łatwość utrzymania czystości, oszczędność miejsca w zamrażarce oraz trwałość. Co więcej, takie akcesoria mogą być także używane z powodzeniem w napojach gorących.

Dlatego warto kupić kostki chłodzące?

Za zakupem kostek chłodzących przemawiają ich liczne aspekty praktyczne. Ważnym argumentem jest jednak także estetyka, w końcu nie bez powodu jest to częsty wybór wielu lokali gastronomicznych i barów. To niepozorny gadżet, który potrafi zmienić naprawdę sporo. Niezastąpiony dla każdego, kto ceni sobie naprawdę dobre drinki czy koktajle. Warto pamiętać, że takie kostki są też zwyczajnie wygodne. Nie wymagają bowiem przygotowań, jak ma to miejsce w przypadku korzystania z foremek na kostki lodu czy specjalnego miejsca w zamrażarce. Wystarczy je schłodzić. W naszym sklepie znajdziesz także kompleksową ofertę akcesoriów barmańskich i szeroki wybór szklanek oraz kieliszków. Wszystko, czego możesz potrzebować, koniecznie sprawdź!