Korkociągi

Korkociągi to gadżet, bez którego trudno wyobrazić sobie pełne wyposażenie kuchni. Jest to element, który ułatwia profesjonalne i bezproblemowe otworzenie wina - bez różnicy, czy gustujemy w tym gustownym trunku w wersji czerwonej, czy białej. Korkociągi, które są częścią prezentowanej poniżej oferty nie tylko wykonano z solidnych i trwałych materiałów, ale wyposażono także w praktyczne funkcje.

Oferta obejmuje zarówno tradycyjne korkociągi kelnerskie, jak i te z korbką, nożykiem lub dodatkowym otwieraczem do butelek. W zależności od konkretnego przeznaczenia danego korkociągu do użytku w barze, restauracji lub zaciszu domowym wybór paść może na szereg różnego rodzaju produktów. 

Producenci i marki takie jak na przykład Vacu Vin, JosephJoseph, Ambition czy choćby Tadar oferują korkociągi i innego rodzaju akcesoria barowe w wielu różnych wzorach, kolorystyce i designie. Popularnością cieszą się zarówno gadżety utrzymane w eleganckim stylu z wykorzystaniem stali nierdzewnej, jak i nieco bardziej nowoczesne wzory korkociągów o bogatej, przyciągającej uwadze kolorystyce. 

Warto zauważyć, iż dostępne są zarówno pojedyncze korkociągi jak i całe zestawy narzędzi kuchennych na specjalnych stojakach. Te obejmują takie przydatne akcesoria jak przykładowo otwieracz do puszek, dziadek do orzechów lub wyciskasz do czosnku. Takie zestawy, które pakowane są w gustowne pudełka to także doskonały pomysł na oryginalny, jak i praktyczny prezent.

Wyposażenie kuchni czy baru to nie tylko kieliszki, szklanki i inne równie przydatne naczynia. Warto o tym pamiętać i zaopatrzyć się także w inne przydatne gadżety kuchenne - w tym także w solidny i elegancki korkociąg.