• z 2
  • z 2

Szklanki do latte

Szklanki do latte - wariacje z kawą

Tradycyjna czarna kawa cały czas ma swoich fanów, ale coraz więcej osób decyduje się na zmieszanie jej z mlekiem. Takie połączenie będzie smakować najlepiej, jeżeli wybierzemy szklanki do latte! To świetny pomysł dla wszystkich, którzy niekoniecznie sympatyzują z silnym, intensywnym aromatem kawy bez żadnych dodatków. Spienione mleko stało się jednym z najczęściej dodawanych do codziennego zastrzyku kofeiny dodatków. Można je spienić ręcznie, ale przede wszystkim znajdziemy taką funkcję w ekspresach do kawy. Jeżeli chcemy przygotować przepyszny napój łączący właśnie spienione mleko i tradycyjne espresso, szklanki do latte nadadzą się do tego najlepiej.

Szklanka do latte - bezpieczeństwo przede wszystkim

Nie trzeba skończyć studiów magisterskich na kierunku powiązanym z fizyką żeby zdawać sobie sprawę, że połączenie szkła z gorącym płynem może się źle skończyć. Szklanka do latte ogranicza ryzyko poparzenia do absolutnego minimum. Wszystko to dzięki wykorzystaniu podwójnej ściance z dodatkowym uchem. Pozwala ona na swobodne picie oraz przenoszenie jej bez żadnych problemów. Szklanka do latte to gwarancja bezpieczeństwa, dzięki czemu możemy skupić się tylko i wyłącznie na delektowaniu się cudownym smakiem oryginalnej, włoskiej kawy z mlekiem.

Szklanki do kawy latte - odświeżenie wnętrza

Na pierwszym miejscu zawsze powinnismy stawiać bezpieczeństwo i funkcjonalność. W przypadku akcesoriów kuchennych oraz naczyń równie istotny jest design. Szklanki do kawy latte bez najmniejszego problemu spełniają wszystkie te wymagania. Solidne wykonanie i podwójne ścianki znakomicie łączą się z niebanalnym wyglądem. Dzięki temu szklanki do kawy latte ożywią każdą zastawę stołową zarówno przy wszelkiego rodzaju uroczystościach, jak również nieformalnych spotkaniach ze znajomymi.

Szklanka do kawy latte - najwyższa jakość wykonania

Trudno wybrać do swojej kuchni akcesoria wykonane ze złych, wadliwych materiałów. Na szczęście szklanka do kawy latte wykonana jest ze szkła borokrzemowego, żaroodpornego. Dzięki temu obydwie szklane ścianki bez problemu wytrzymują bardzo wysokie temperatury oraz wszelkiego rodzaju zarysowania. Solidna postawa zapewnia stabilność przy codziennym używaniu. Chociaż szklanka do kawy latte może być myta w zmywarce elektrycznej, zaleca się jednak mycie ręczne. Dzięki temu będziemy mogli znacznie dłużej cieszyć się możliwością przygotowywania swojej ulubionej mieszanki espresso ze spienionym mlekiem w swojej ulubionej szklance.