Podobne

Szklanki do whisky

Szklanki do whisky - definicja klasy

Już na pierwszy rzut oka widać, że szklanki do whisky różnią się od jakichkolwiek innych naczyń w Twoim barku. Cechuje je przede wszystkim szykowny design oraz wyjątkowe wykończenie najwyższej jakości. Odzwierciedlają one klasyczne piękno oraz elegancję. Tradycyjne szklanki do whisky kojarzą się ze stabilną podstawą, najczęściej na bazie kwadratu lub koła. Coraz częściej jednak producenci sięgają po niestandardowe rozwiązania. Z pewnością jednym z nich jest bujająca się podstawa. Takie szklanki cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród kupujących.

Czym charakteryzuje się szklanka do whisky?

Oczywiście wyglądem. Niezależnie od tego czy wybierzemy zdobioną czy też gładką, szklanka do whisky wyróżnia się w na tle innych kubków oraz szklanek. Często zapomina się o jeszcze jednej cesze, a mianowicie o wadze. Whisky stanowi jeden z najbardziej wyrafinowanych alkoholi, który niekoniecznie każdemu może podejść. Przynajmniej jeżeli mówimy o jej czystej formie, bez żadnych dodatków w postaci coli lub sprite'a. Szklanka do whisky musi być masywna - podkreśla to zarówno jej wyjątkowy charakter, jak również osoby, która z niej korzysta.

Szklanka do whisky w zestawie z dodatkami

Co jeszcze może znaleźć się w zestawie do spożywania whisky? Szklanka do whisky to oczywiście podstawa, natomiast bez utrzymania odpowiedniej temperatury trudno się nią delektować. Z drugiej strony, dla wielu osób rozpuszczające się kostki lodu zabijają ten wyjątkowy, niepowtarzalny aromat. Rozwiązaniem tego problemu są specjalne kamienie chłodzące w kształcie właśnie kostek do lodu. Po umieszczeniu ich w zamrażarce zachowują bardzo niską temperaturę bez roztapiania się. Oprócz tego, szklanka do whisky może zostać umieszczona na dedykowanej podstawce, którą również można zamówić w zestawie.

Szklanki do whisky - idealny pomysł na prezent

Picie alkoholu samemu nie powinno sprawiać przyjemności. Co innego w gronie rodziny oraz przyjaciół. Właśnie dlatego szklanki do whisky doskonale nadadzą się na upominek dla bliskiej nam osoby. Możemy znaleźć mnóstwo okazji. Prezent ślubny? Jak najbardziej, zazwyczaj wejście na nową drogę życia wiąże się również z przeprowadzką i brakiem dużej liczby mebli, naczyń oraz zastawy stołowej. Dlatego też każda zmiana miejsca zamieszkania przez przyjaciół to doskonały pretekst, aby móc przywieźć na parapetówkę oryginalnie zapakowane szklanki do whisky. Oczywiście, "standardowe" okazje w postaci urodzin czy Gwiazdki także świetnie nadają się do sprawienia takiego prezentu.