Podobne

Gerlach

Marka Gerlach istnieje na polskim rynku już od przeszło 250 lat. Za sprawą wielowiekowej tradycji oraz sukcesywnemu wdrażaniu nowoczesnych rozwiązań firma Gerlach cieszy się sporym powodzeniem wśród szerokiego grona klientów, które stale się powiększa. Gerlach wiedzie prym głównie na rynku sztućców i noży kuchennych, jednak w swojej ofercie posiada również wiele innych akcesoriów do kuchni.

Produkty marki Gerlach odznaczają się wysoką jakością i solidnym wykonaniem, dzięki czemu  grono ich wielbicieli wciąż rośnie. Do dyspozycji klientów są pojedyncze patelnie i garnki, jak i również te występujące w wieloelementowych zestawach.

Przeglądając ofertę produktową marki Gerlach, można zapoznać się z różnorodnymi zestawami sztućców oraz noży. Zestawy te różnią się ilością elementów, w związku z czym każdy klient będzie mógł wybrać taki, który najbardziej mu odpowiada.

Marka Gerlach oferuje również swoim klientom różnorodne deski do krojenia, noże do cięcia drobiu jak i komplety akcesoriów kuchennych. Jeżeli potrzebujecie ostrzałki do noży, to z powodzeniem znajdziecie ją wśród dostępnych produktów firmy Gerlach.

Dla wielu klientów firmy Gerlach sporym zaskoczeniem może okazać się również oferta akcesoriów ogrodowych. Gerlach proponuje swoim klientom takie narzędzia jak nożyce do trawy, nożyce do żywopłotu, sekator kowadełkowy jednoręczny, a także sekator kowadełkowy dwuręczny. Jeżeli poszukujecie nożyczek domowych, to również znajdziecie je w propozycjach ofertowych firmy Gerlach.

Jeżeli w Waszej kuchni brakuje chochli, zestawu sztućców do sałaty, czy łyżki do sosu, śmiało przejrzyjcie ofertę Gerlach i wybierzcie takie, które przypadną Wam do gustu.

Marka Gerlach zaufanie swoich klientów zdobywała przez lata. Dzięki solidności, precyzji i wysokiej jakości oferowanych przez siebie produktów, stała się mocnym konkurentem na rynku artykułów kuchennych. Decydując się na zakup produktów sygnowanych marką Gerlach, decydujecie się jednocześnie na zakup jakości w najlepszym znaczeniu tego słowa.