• z 37
  • z 37

Patelnie pojedyncze

Patelnia jest jednym ze sprzętów kuchennych o którym nie można zapomnieć. To dzięki jej zastosowaniu możemy w szybki i komfortowy sposób przygotować pyszne naleśniki lub zwyczajnie podsmażyć mięso czy rybę. Przy wyborze patelni warto się kierować kilkoma ważnymi kwestiami. Przede wszystkim materiał i jakość wykonania, niezwykle istotna jest tutaj powłoka patelni. Tuż za tymi cechami stoją mniej ważne wartości estetyczne takie jak fason i kolor.

Nasz sklep oferuje szeroki asortyment patelni wykonanych za pomocą różnego rodzaju materiałów. Znajdziecie Państwo tutaj patelnie ceramiczne, z odlewanego aluminium, ze stali nierdzewnej, z teflonowymi powłokami oraz wiele wiele innych. To od Was zależy jaki rodzaj patelni chcielibyście mieć w domu. Każda z nich posiada swoje niepowtarzalne cechy. W naszej ofercie znajdują się patelnie takiego renomowanego producenta jak Gerlach oraz Elo Olkusz, ale także rozbudowujemy ją o coraz to nowszych producentów, którzy dokładają wszelkich starań w celu wypromowania swoich produktów. Wszystkie patelnie posiadają ergonomiczne uchwyty, tak aby łatwo się było nimi posługiwać. Ponadto posiadają takie powłoki do których ryzyko przywierania potraw jest naprawdę znikome.

Wszystkie patelnie są idealne do codziennego użytku. Do smażenia oraz duszenia ulubionych dań. Część z nich umożliwia smażenie przy naprawdę minimalnej ilości tłuszczu, co wpływa pozytywnie na nasze zdrowie. Poza tym większość przystosowana jest do stosowania na wszystkich typach kuchenek, także indukcyjnych. Przy normalnym użytkowaniu i pielęgnacji patelnie pozostają piękne i estetyczne przez długie lata. Jednak należy pamiętać o tym aby dbać o nie i stosować się do zaleceń producenta. Część z nich wyposażona jest w pokrywki, do niektórych można dokupić je pojedynczo. Oferujmy od małych patelni po coraz większe w różnych barwach i fasonach. Z pewnością można znaleźć cos idealnego dla siebie. Ponadto oprócz wielu uniwersalnych patelni posiadamy kilka specjalnych rodzajów przystosowanych do różnych funkcji. Zaczynając od patelni do naleśników, która posiada niskie ranty, a kończąc na patelni do makaronów, która z jednej strony posiada wyższy rant dla ułatwienia pełnienia odpowiedniej funkcji.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu i życzymy owocnych zakupów. Patelnie sprzedawane są zarówno na sztuki jak i w kompletach.

Patelnia - niezbędnik każdego domorosłego kucharza

Przygotowywanie posiłków w gospodarstwie domowym stanowi jeden z najważniejszych aspektów. Niezależnie od tego czy gotujemy dla całej rodziny czy tylko dla siebie w kawalerce, patelnia stanowi obowiązkowy atrybut w naszej kuchni. To właśnie na niej możemy podsmażyć mięso i warzywa, dzięki czemu możemy przyrządzić szybkie i przepyszne potrawy. Dla Twojej wygody każda patelnia posiada specjalną rączkę, która ułatwia nie tylko przygotowywanie posiłków, ale również przenoszenie jej z miejsca na miejsce.

Patelnie - z czego są zrobione?

Uniwersalność to pierwszy aspekt, na który trzeba zwrócić uwagę wybierając patelnie do naszego domu lub mieszkania. Wynika to z faktu różnego oddziaływania na kontakt z różnymi kuchenkami. Warto wybrać takie wyposażenie kuchenne, które nada się zarówno do kuchenek indukcyjnych i elektrycznych, jak również ceramicznych i gazowych. Warto również wspomnieć o nieprzywieralnej powłoce. Patelnie niskiej jakości wielokrotnie zamieniają nasze obiady w koszmar przez przypalanie potraw i przywieranie ich do gorącego dna. Dlatego właśnie w naszym sklepie znajdziecie produkty wykonane z wysokiej jakości aluminium oraz specjalnie przystosowanymi powłokami.

Patelnie w zestawie oraz pojedynczo

Oczywiście znajdziemy różne wyposażenie kuchenne przeznaczone do zupełnie innych celów. Dlatego właśnie jeżeli chcemy móc cieszyć się przygotowywaniem dań na najwyższym poziomie, możemy zakupić patelnie w zestawie. Standardowo w takim pakiecie otrzymujemy kilka modeli w różnych rozmiarach. Zdarzają się również takie zestawy, w których znajdziemy patelnie różniące się głębokością. Jednym z takich przykładów jest wok, który pozwala nam w pełni doświadczyć orientalnych przysmaków z Dalekiego Wschodu. Oczywiście jeżeli posiadamy już wyposażenie kuchenne i chcemy dodać do niego tylko jeden element, pojedyncze modele także znajdziecie w naszym sklepie internetowym.

Patelnia - funkcjonalny pomysł na prezent

Wbrew pozorom nie zawsze upominki muszą skupiać się na pierwszym miejscu na dostarczanej zabawie. Czasami na pierwszym miejscu stawiamy funkcjonalność, która wydatnie może przydać się w przyszłości. Takim prezentem bez wątpienia będzie patelnia. Jej regularne użytkowanie docenimy w zupełnie inny sposób niż bilety na koncert. Z pewnością przyda się osobom na starcie swojej nowej drogi w życiu. Zestaw wyposażenia kuchennego bardzo często wybiera się jako prezent ślubny dla nowożeńców. Patelnia z pewnością może posłużyć jako upominek również na parapetówkę dla osób zmieniających miejsce zamieszkania.