• z 33
  • z 33

Patelnie na indukcję

Patelnie na indukcję o wielu zastosowaniach

Smażenie to jedna z najpopularniejszych metod obróbki termicznej. Pozwala na przyrządzanie wielu rozmaitych dań o różnym stopniu skomplikowania, które zachwycają smakiem. Aby cieszyć się komfortem podczas gotowania, warto zainwestować w wysokiej jakości patelnie na indukcje. Zaprojektowano je tak, by przyrządzać na nich rozmaite mięsa, warzywa, owoce morza, makarony i nie tylko. W ofercie nakrywamy.pl znalazły się starannie wyselekcjonowane patelnie takich renomowanych producentów jak: Ambition, Gerlach, Zwieger i nie tylko. Każdy wybierze tu coś dla siebie!

Wysokiej jakości patelnia na indukcję

Idealna patelnia na indukcję to taka, którą wyprodukowano z solidnych materiałów, które są bezpieczne dla zdrowia i mogą mieć bezpośredni kontakt z żywnością. W naszym sklepie posiadamy modele wykonane z aluminium, które pokryto powłokami o specjalnych właściwościach. Zapobiegają przywieraniu i przypalaniu się pożywienia, a jednocześnie chronią powierzchnię przed powstawaniem zarysowań i innych uszkodzeń, o które nietrudno w trakcie codziennego użytkowania. Zadbano o to, by rączki zostały należycie wyprofilowane oraz zrobione z tworzywa, które nie nagrzewa się, grożąc poparzeniem. Naczynia nie są zbyt ciężkie, więc korzystanie z nich nie sprawia problemów. Będą idealnym wyborem zarówno dla pasjonatów kulinarnych eksperymentów, jak i dla tych, którzy nie przepadają za gotowaniem.

Wielofunkcyjne patelnie indukcyjne

W zależności od potrzeb można sięgnąć po patelnie indukcyjne o klasycznym, okrągłym kształcie lub po te prostokątne, które powstały z myślą o grillowaniu. Osoby, którym zależy na serwowaniu lekkich, dietetycznych posiłków, powinny zaopatrzyć się w patelnie ze żłobieniami, które ułatwiają odprowadzanie tłuszczu. Godne uwagi są również modele z pokrywką, bo potrawy, które się na nich przyrządza, są bardziej aromatyczne. Dzięki nim nie trzeba obawiać się odprysków i plam, które mogłyby pojawić się na płycie i kuchennych blatach.

Stylowa patelnia indukcyjna

Podczas robienia zakupów można też kierować się walorami estetycznymi. Nie brakuje klasycznych propozycji o regularnych kształtach, utrzymanych w stonowanych barwach. Taka patelnia indukcyjna znakomicie sprawdzi się w każdym gospodarstwie domowym i będzie praktycznym prezentem, który można wręczyć bliskim. W nakrywamy.pl mamy również naczynia dla miłośników fantazyjnych rozwiązań, które swoim wyglądem nawiązują do stylistyki retro i zachwycają wyrazistymi kolorami. Zachęcamy do zapoznania się z nimi już dziś!