Patelnie grillowe

Patelnie do grillowania to przede wszystkim solidne naczynia z specjalne wyprofilowanym dnem, które świetnie spełniają swoje funkcje. Potrawy przyrządzone na tego typu patelniach są dietetyczne, beztłuszczowe oraz apetyczne i smaczne. Przeznaczone dla największych miłośników grillowanego mięsa, ryb, a także warzyw. Dzięki nim możemy skosztować niepowtarzalnych w smaku potraw z grilla bez konieczności wychodzenia z domu oraz bez względu na pogodę jaką mamy za oknem.

Patelnie grillowe to rewolucja na rynku naczyń promujących zasady zdrowego żywienia. Ich wykonanie zakłada smażenie bez najmniejszej ilości tłuszczu, a ponadto bez ryzyka przypalania się. Dzięki ich zastosowaniu potrawy, które na nich przyrządzamy są bardzo zdrowe i pełne wartości odżywczych.

Trwałość i wytrzymałość

Patelnie do grillowania wykonywane są głównie z trwałego i mocnego żeliwa oraz z odlewanego aluminium. Są to materiały, które szybko kumulują ciepło oraz są bardzo odporne na działanie różnych czynników z otoczenia i uszkodzenia mechaniczne. Powłoka naczyń do grillowania jest z reguły niezniszczalna. Odporna na wszelkiego rodzaju uszkodzenia oraz nieprzywierająca. Niezwykle łatwa w czyszczeniu oraz użytkowaniu.

Dzięki patelni grillowej możemy cieszyć się wyśmienitym smakiem i zapachem ciepłych potraw prosto z grilla oraz podać je swoim przyjaciołom podczas spotkania towarzyskiego. W naszej ofercie znajdą Państwo przeróżne fasony patelni do grillowania o rozmaitych średnicach. W zależności od potrzeb z pewnością znajdziecie coś odpowiedniego dla siebie. Patelnie do grillowania żeliwne, z odlewanego aluminium czy też z trwałą powłoką antyadhezyjną. Wszystkie z nich są bardzo solidne i funkcjonalne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i zachęcamy do zdrowego odżywiania się.