Patelnie żeliwne

Patelnie żeliwne to niezwykle solidne naczynia na długie lata. Doskonale się na nich smaży, dusi i grilluje. Są dosyć masywne, ale przez to niepowtarzalnie trwałe i odporne na różne uszkodzenia. Ważną cechą żeliwa jest doskonałe przewodzenie ciepła, które powoduje, że naczynie szybko się nagrzewa i na długo zatrzymuje ciepło. Ta cecha wpływa na czas przyrządzenia dania oraz możliwość utrzymania odpowiedniej temperatury posiłku dla tych gości którzy być może spóźnili się z wizytą. Potrawy przygotowane w naczyniu żeliwnym to wspaniałe bogactwo smaków i aromatów.

W naszym sklepie odnajdą Państwo wiele różnych form naczyń żeliwnych o różnych rozmiarach i szerokiej palecie barw. Naczynia te są bardzo wygodne w użytkowaniu oraz energooszczędne. Wśród nich dostrzegamy patelnie z gładką oraz z falowaną powierzchnią. Te drugie zostały wykonane po to, aby umożliwić przygotowanie grillowanych potraw bez zawartości szkodliwego tłuszczu. Dzięki temu zastosowaniu nawet w zimie możemy zasmakować niepowtarzalnych smakołyków z grilla, którymi to przeważnie zajadamy się latem. Wszystkie patelnie zostały wyposażone w ergonomiczne rączki i uchwyty. Część z nich ma nawet składane rękojeści umożliwiające bezproblemowe przechowywanie w kuchennej szafce. Wszystkie elementy patelni wykończone i wykonane zostały z dbałością o najmniejsze szczegóły. Przedstawione w tradycyjnych fasonach oraz pokryte elegancką warstwą lakieru prezentują się zarówno na zdjęciach jak i na żywo naprawdę pięknie. Można postawić je na stole podczas uroczystych okazji, gdyż wyglądają niesamowicie.

Patelnie żeliwne to seria naczyń, które są praktycznie niezniszczalne. Są tak funkcjonalne i niezawodne, że można cieszyć się nimi przez wiele lat. Co prawda trochę kosztują, ale za taką jakość jak najbardziej warto poświęcić każde pieniądze. Zostały wykonane z myślą o największych miłośnikach gotowania, którzy potrzebują najlepszych narzędzi do rozwijania swojej pasji. W naszej ofercie znajdą Państwo wiele patelni żeliwnych, w tym także patelnie żeliwne emaliowane, które swoim wyglądem przywołują do tradycji gotowania.