Podobne

Ambition Omega

Omega to linia garnków Ambition stworzona nie tylko dla gastronomii, ale równiez dla każdego gospodarstwa domowego. Garnki Ambition Omega to stal nierdzewna najwyższej jakości oznaczona jako 18/10 (AISI 304). Odpowiednie wykonanie garnków z użyciem najwyższej jakości materiałów zapewnia bezpieczne i długie użytkowanie z zapewnieniem higieniczności.

Stworzenie garnków, które będą trwałe podczas częstego użytkowania było nie lada wyzwaniem, dlatego postawiono na materiały najwyższej jakości, które sprostają swoim zadaniom. Wysokogatunkowa stal nierdzewna stworzona do produklcji naczyń do kuchni zapewnia trwałość oraz brak związków, które byłyby szkodliwe dla zdrowia. Garnki Omega są nietoksyczne, ponieważ niemalze idealnie równa i gładka powierzchnia nie pozwala na rozwój mikroorganizów. 

Funkcjonalość to drugie imię garnków Omega. Dlaczego? Ponieważ w kuchni niezwykle ważne by garnki w 100% spędzały swoje zadania. Szybkie nagrzewanie się, utrzymywanie tmperatury oraz niezwykle proste i szybkie czyszczenie to główne cechy tych garnków Ambition Omega. 
Ścianki garnków są solidne, ponieważ mają aż 0,6mm grubości. Dodatkowo trójwarstwowe dno zapewnia szybkie nagrzewanie oraz utrzymywanie ciepła.

Od teraz dzięki garnkom Ambition Omega gotowanie stanie się szybsze, oraz przyjemniejsze, a utrzymanie ich w czystości nię będzie stanowić już żadnego problemu.