Podobne

Ambition Selection

Ambition Selection to kolejna linia garnków marki Ambition, która zostala wykonana z najwyższej jakości stali nierdzewnej oznaczona symbolem 18/10. Co to oznacza? Stal ta zawiera 18% chromu i 10% niklu, takie proporcje zapewniają, że produkty wykonane z tej stali spełniają wszelkie normy, są bardzo trwałe, odporne na wysokie temperatury oraz zapewniające najwyższe standardy higieniczności.

Garnki Selection zostały wyprodukowane z ogromną starannością, przez co powierzchnia jest niemalże idealnie gładka. Zapobiega ona odkładaniu sie brudu, oraz rozwoju mikroorganizmów. Od teraz zachowanie garnków w czystości będzie niezwykle proste, szybkie i przyjemne, a przede wszystkim zdrowe dla Ciebie i Twoich bliskich. To co ważne dla wielu by wygląd garnków pozostawał w dobrym stanie przez okres użytkowania i taką funkcję spełniają garnki Ambition. Stal garnków Selection została wykonana tak by nie wchodzić w jakiekolwiek interakcje z jedzeniem, a nawet żywnościa o wysokim współczynniku kwasowości. Ścianki mają 0,7 mm grubości, a dno aż 5,7 mm. Dno posiada trzy warstwy złożone na przemian ze stali, aluminium i stali. Tak masywne dno zapewnia długotrwałe utrzymwanie temperatury wewnątrz. Dzieki temu Twoje potrawy będą ciepłe dłużej w porównaniu z innymi modelami garnków.

Garnki Ambition Selection posiadają dopasowane pokrywki z hartowanego szkła wyposażone w uchywty, które są odzielone od szkła warstwą silikonu. Spełnia ona podwójną fukcję. Przede wszystkim zabezpiecza Twoje dłonie przed poparzeniem, a po drugie stanowi akcent kolorostyczny, który dodaję garnkom niesamowitego i nowoczesnego wyglądu. Nalezy również pamiętać, że stal z której wykonane są garnki jest odporna na wysokie temperatury, zatem możesz ich używać (bez pokrywek) w piekarniku do 180'C. Teraz Twoje garnką będą spełniać role gotowania, ale także zapiekania ulubionych dań.

Linia Selection została stworzona dla najbardziej wymagających, dlatego też jeśli potrzebujesz garnków solidnych, trwałych, które spełnią wszystkie swoje role jest to idealny produkt dla Ciebie. Ponadto producent obejmuje produkty z linii Selection aż 10 letnia gwarancją.