Podobne

Ambition Stone

Linia Ambition Stone to niespotykane wzornictwo i wygląd. Zostały wykonane w pełni z odkuwanego aluminium, które znane jest ze swoich własciwości. Pozwala ono doskonale akumulować ciepło, przez co gotowanie staję sie o wiele bardziej wygodne, oraz energoszczedne. Dlaczego? Ponieważ nagrzewanie się garnków trwa dosłownie chwilę, a ciepło za sprawa aluminium rozchodzi się po całym garnku równomiernie. Pozwala to zaoszczędzić Twój czas, oraz energię, która potrzebna jest do nagrzania garnka.

Wnętrze garnków Ambition Stone zostało pokryte czterowarstwową licencjonowaną powłoką PFLUON Cookmark™. Perwszą warstwę stanowi powłoka zewnetrzną, kolejno są to: akuminiowy korpus naczynia, warstwa podstawowa (primer coating), warstwa kryjąca (top coating). Powłoka ta słynie z właściwości zapobiegającym przywieraniu potraw. Dodatkowo posiada unikalny i oryginalny wygląd imitujący kamień. Na zewnątrz zastosowano powierzchnię pokrytą powłoką, która jest odporna na bardzo wysokie temperatury. Powierzchnia ta w dotyku jest lekko chropowata, niczym prawdziwy kamień i posiada identyczny kolor, który znajduję sie wewnątrz garnka. Dzięki temu całośc jest niezwykle spójna. Nieprzywierająca powłoka to krok dla wszystkich tych, którzy cenią sobie zdrowe gotowanie z mniejszą ilościa tłuszczu.

 


Warstwa imitująca kamień


Warstwa imitująca kamień

Warstwa kryjąca

Warstwa podstawowa

Aluminiowy korpus naczynia

Powłoka zewnętrznaGarnki wyposażone zostały w nitowane uchwyty wykonane ze stali nierdzewnej wysokiej jakości, które swoją charakterystyką wyglądu i tworzywa nawiązują do profesjonalnych naczyń gastronomicznych. 
Dodatkowo garnki wraz z pokrywkami zostały przystosowane do użytkowania ich w piekarnikach aż do 180'C. Pokrywki posiadają odpowietrzniki pary, które zapobiegają przegrzaniem danej potrawy a także odpwoiedzialne są za to by potrawa zachowała swój smak i niezwykły aromat. Obszerne zastosowanie sprawiło, że garnki Ambition Stone stały się jednymi z najpopularniejszych linii garnków w asortymencie marki Ambition. Można ich używac na wszystkich rodzajach kuchenek, w tym indukcyjnych. Ponadto można z nich korzystać w zmywarkach