Noże do masła

Noże do masła jako doskonały pomocnik podczas przygotowywania różnych dań

Niektórzy nie wyobrażają sobie bez niego życia i nic dziwnego. Masło przydaje się nie tylko jako składnik pysznej kanapki, ale też wielu innych potraw. Tradycyjna jajecznica na masełku, pyszne ciasta pod postacią szarlotki czy sernika. No i niech pierwszy rzuci kamieniem ten, kto nigdy nie otrzymał od babci w trakcie choroby mleka z miodem oraz masłem. Właśnie dlatego noże do masła są tak kluczowym wsparciem. Ich odpowiedni kształt zdecydowanie ułatwia rozsmarowywanie produktu, a właśnie o to nam chodzi. Dobrze jest posiadać od kilku do kilkunastu sztuk tego typu noży. Ponadto stawiamy tylko i wyłącznie na sprawdzone, znane marki. Należy wymienić tu między innymi firmę Westmark, Zassenhaus, Cilio czy Stellar. Ostateczny głos powinny mieć Twoje preferencje.

Sięgnij po pojedynczy nóż do masła bądź weź pod uwagę zestaw

W naszej ofercie znajdziesz pojedyncze sztuki, ale też możesz wziąć pod uwagę zestawy. Te zawierają od 2 do 6 sztuk produktu. Każdy nóż do masła jest zbliżony wyglądem ze względu na swoją specyfikę. Nożyk powinno wyróżniać duże, zaokrąglone ostrze. Ponadto antypoślizgowa rękojeść. Nie wyobrażamy sobie sytuacji, w której ktoś mógłby wyrządzić sobie krzywdę. Warto więc zakupić nóż, zapewniający bezpieczeństwo nam oraz naszym bliskim. To także wyróżnik wysokiej jakości i odpowiedniego podejścia samych firm.

Porządny nóż do smarowania masła odznacza stal nierdzewna

Naszym zdaniem stal nierdzewna to najlepsze rozwiązanie, ponieważ materiał cechuje trwałość. Nóż do smarowania masła będzie odporny na powstawanie korozji, czyli najprościej mówiąc - rdzy. Ponadto czyszczenie staje się dziecinnie proste. Ze stali brud schodzi bez większych problemów. No i możesz umieścić swoją kolekcję nożyków w zmywarce, nie obawiając się o ich zniszczenie. Ponadto atrakcyjny wygląd zewnętrzy. Możesz mieć pewność, że takie noże stanowią wybór na długie lata - gwarantujemy!

Zyskasz również gustowny element wystroju wnętrza

Jak już wspomnieliśmy, noże także gustownie się prezentują. Ich wygląd bez wątpienia zachęca swoim klasycznym wzornictwem. Uniwersalny wygląd stali nierdzewnej sprawia, że niezależnie od rodzaju wnętrz, będziesz zadowolony z ostatecznego efektu. Eleganckie kolacje, zwykłe spotkania ze znajomymi. Za każdym razem możesz wykorzystać dane produkty i wraz z innymi stworzyć cudowną kolekcję. Masz jakieś pytania lub wątpliwości? Nasz zespół chętnie je rozwieje. Serdecznie zapraszamy do zakupów!

Idealne do rozsmarowywania

Noże do masła są niezbędnym akcesorium w każdej kuchni. Warto posiadać je w kuchennej szufladzie bądź na blacie. Na stronie nakrywamy.pl znajdziemy noże wykonane ze stali nierdzewnej, które charakteryzują się szerokim i lekko zaokrąglonym ostrzem o odpowiedniej twardości, które ułatwia nabieranie masła i rozsmarowywanie. 

Noże do masła Zassenhaus charakteryzują się zaokrągloną ergonomiczną rękojeścią z tworzywa sztucznego lub wykonaną z wysokiej jakości drewna oliwnego bądź bukowego. Noże z rękojeścią z tworzywa można myć w zmywarce. Z kolei noże do masła Cilio wykonane są w całości ze stali nierdzewnej, co sprawia, że są niezwykle trwałe i odporne na uszkodzenia. Noże do masła nadają się także do rozsmarowywania miękkich serów,  dżemów czy kremów. Dzięki szerokiemu wyborowi materiałów trzonków można je dopasować do innych akcesoriów kuchennych. Wszystkie trzonki wykonane są z dużą starannością, a ich kształt ułatwia trzymanie noża w dłoni i daje gwarancję, że nie będzie się wyślizgiwał.