Noże do steków

Noże stekowe – narzędzia kuchenne do zadań specjalnych

Do bogatej oferty noży, jakie mogą Państwo znaleźć w ofercie Nakrywamy.pl, postanowiliśmy dodać również wyspecjalizowane noże przeznaczone do krojenia konkretnych porcji. Jednymi z takich specyficznych narzędzi są z pewnością noże stekowe. Kto choć raz miał do czynienia z wyjątkowo soczystym „kawałem mięsa”, z pewnością doceni ich zmyślną budowę i poręczność.

Dobry i niedrogi nóż do steka

Dobrej jakości nóż do steka powinien wyróżniać się trwałością i dobrym wyważeniem, aby cięcie grubych plastrów soczystych steków było precyzyjne i bezpiecznie. Dobrym przykładem niedrogiego noża do steków będzie 12-centymetrowy nóż szwajcarskiego producenta VICTORINOX. Wykonany ze stali nierdzewnej i tworzywa sztucznego, podobnie jak noże AMBITION, objęty 2-letnią gwarancją producenta i bez problemu można myć go w zmywarce. Dla bardziej wymagających klientów przygotowaliśmy zestawy noży niemieckiego producenta WUSTHOF, czy objęte 30-letnią gwarancją noże ZWILLING. Oczywiście to tylko niektóre propozycje, które znajdują się w naszej ofercie. Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie odpowiedni nóż dla siebie, bądź też wyjątkowy prezent dla kogoś bliskiego.

Czym powinny charakteryzować się noże do steków?

Dobre noże do steków powinny być wytrzymałe i wyposażone w relatywnie cienkie, ostro zakończone ostrze z łagodnym brzuścem. W większości długość ostrza nie przekracza 12 cm, często uzbrojone są również w ząbki rozmieszczone na całej długości tak, aby precyzyjne cięcie mięsa było możliwe jednym prostym ruchem. Aby móc uporać się z większymi porcjami mięsa, należy rozejrzeć się za bardziej masywnym nożem, jednak do obróbki mniejszych kawałków z powodzeniem wystarczą lżejsze modele noży.

Wybierz nóż do steków w Nakrywamy.pl i ciesz się bezpiecznymi zakupami

Kupując nóż do steków w Nakrywamy.pl, mogą się Państwo cieszyć towarem najwyższej jakości, a w razie jakichkolwiek wątpliwości czy zastrzeżeń można odesłać zakupy w ciągu 30 dni, bez podania przyczyny. Każda paczka ubezpieczona jest w 100%, a w przypadku, kiedy przesyłka dotrze do Państwa uszkodzona, zwrócimy pieniądze. Ale to nie wszystko! Umożliwiamy płatność za zakupy do 30 dni od daty zakupów, a koszt przesyłki towaru o wartości od 345 złotych bierzemy na siebie! Życzymy udanych zakupów. W razie jakichkolwiek wątpliwości nasi pracownicy pozostają do Państwa dyspozycji i z przyjemnością udzielą fachowych porad.