• z 2
  • z 2

Gerlach Antica

Gerlach to polska firma posiadająca wieloletnią tradycję. Od 1760 roku oferuje najwyższej jakości zastawę stołową, która jest wykonana niezwykle starannie i z dbałością o najmniejsze szczegóły. Sztućce wykonywane przez firmę są zrobione ze stali nierdzewnej 18/10, która gwarantuje długoletnią satysfakcję z użytkowania. Dodatkowo firma zapewnia wieczystą gwarancję na wszystkie swoje produkty.

Sztućce Gerlach Antica to linia idealna dla ludzi, którzy cenią sobie klasykę i ponadczasowość. Sztućce posiadają delikatne zdobienia i są niezwykle wyważone, co sprawia, że dobrze układają się w każdej dłoni. Dzięki swojej prostocie i elegancji będą nadawać się jako ozdoba zarówno wystawnych przyjęć oraz uroczystości czy nawet codziennych posiłków w rodzinnym gronie. 

Szeroki asortyment oferowany na stronie internetowej nakrywamy.pl pozwoli każdemu wybrać coś dla siebie. Wieloelementowe zestawy sztućców Antica sprzedawane w eleganckiej walizce lub klasycznych pudełkach sprawdzą się również jako prezent na różne okazje.