Gerlach Celestia

Szukasz pomysłu na prezent? Od zawsze brakuje Ci dobrze prezentujących się sztućców, których nie trzeba się wstydzić przy gościach? Sztućce Gerlach Celestia to wybór właśnie dla Ciebie!

Eleganckie i klasyczne, idealnie uzupełnią domową zastawę. Wykonane są z najwyższej jakości stali nierdzewnej, w dwóch wariantach kolorystycznych - z wysokim połyskiem lub matowione. Są odporne na korozję oraz bez przeszkód można je myć w zmywarkach. Będą nadawać się na co dzień jak i na specjalne okazje, dzięki swojej prostocie, a jednocześnie wyrafinowaniu. 

Wszystkie sztućce sprzedawane są w kompletach dla sześciu, dwunastu czy nawet osiemnastu osób lub oddzielnie czy nawet na sztuki. Oprócz obiadowej zastawy, Gerlach Celestia posiada w swoim asortymencie również sztućce deserowe. Zapakowane są w eleganckie pudełka i walizki, idealnie sprawdzą się jako prezent ślubny lub rocznicowy - torba prezentowa dodawana jest gratis! 

Nakrywamy.pl zwraca wszelkie koszty w przypadku otrzymania produktu niezgodnego z opisem lub takiego, który się nie spodobał.