• z 2
  • z 2

Gerlach Mango

Sztućce Gerlach Mango zostały zaprojektowane z myślą o uprzyjemnieniu każdego posiłku. Są idealnie wyważone, niezawodne i nadają się na każdą okazję. Sprzedawane w wieloelementowych kompletach nadadzą się jako upominek dla najbliższych. Dzięki swoim delikatnym zdobieniom są klasyczne i niezwykle uniwersalne.

Wykonane są z najwyższej jakości stali nierdzewnej 18/10 oraz wieczystą gwarancję od firmy Gerlach. Dzięki temu będą cieszyć oko przy domowej zastawie przez długie lata, a ich zakup okaże się najlepszą inwestycją. Oprócz swojej odporności na rdzewienie, niewątpliwym atutem jest możliwość bezproblemowego mycia sztućców w zmywarkach, a mimo tego nie utracą swojego połysku. 

Strona internetowa nakrywamy.pl posiada szeroki asortyment sztućców Gerlach Mango oraz konkurencyjne ceny. Oprócz kompletów na sześć, dwanaście lub osiemnaście osób, istnieje również możliwość zakupu sztućców na sztuki. Dzięki temu nie ma konieczności dopłacania za dodatkowe sztućce w kompletach, których nie będzie się używać.