Gerlach Barok

Cenisz sobie unikalny wygląd? Nie lubisz tradycyjnych rozwiązań we własnym domu? Cechuje Cię indywidualizm, ale jednocześnie pragniesz czegoś niezwykle klasycznego na swoim stole?

Sztućce nawiązujące do tradycji polskiego stołu linii Barok to idealne rozwiązanie proponowane przez firmę Gerlach. Są solidne i precyzyjnie wyważone, dzięki temu pewnie leżą w każdej dłoni i są niezwykle wygodne w użyciu. Ich oryginalny, niepowtarzalny wzór sprawia, że są idealnym dopełnieniem każdej zastawy. Wykończone zostały na wysoki połysk, dzięki czemu są klasyczne i dobrze prezentują się na stole. Wykonanie z najwyższej jakości stali nierdzewnej sprawi, że ich użyteczność nie zmniejszy się z upływem lat. Dodatkowo firma Gerlach zapewnia wieczystą gwarancję na wszystkie swoje produkty.

Nakrywamy.pl oferuje linię Barok w wielu wariantach. Sztućce dostępne są zarówno w eleganckich kompletach, nadających się na prezent dla najbliższych, jak i również luzem, co umożliwia stworzenie własnego kompletu lub uzupełnienie już posiadanego.