• z 2
  • z 2

Gerlach Flames

Sztućce Gerlach Flames to idealne rozwiązanie dla osób, które szukają nietypowych rozwiązań do swojej domowej zastawy. Ich skośne zakończenie są nowoczesne, ale jednak ciągle eleganckie. Nadają się na każdą okazję, zarówno na kameralne spotkanie jak i dużą imprezę. Charakterystyczny dla tej linii jest grawer przypominający płomień - sprawia to, że nie da się przejść obok tego designu obojętnie. 

Sztućce Flames sprzedawane są w eleganckich kompletach idealnie nadających się na prezent dla najbliższych. Posiadają wszystkie niezbędne atesty Państwowego Zakładu Higieny oraz wieczystą gwarancję. Są wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej 18/10, która jest odporna na rdzewienie, dzięki czemu ich połysk będzie cieszyć przez długie lata. 

Kupując sztućce firmy Gerlach na stronie internetowej nakrywamy.pl, mamy pewność, że paczka dotrze w nienaruszonym stanie, a w razie jakiejkolwiek niezgodności, gwarantowany jest zwrot pieniędzy. Każda paczka jest ubezpieczona, a zamówienia powyżej 249 złotych wysyłane są bezpłatnie!

Oryginalna kolekcja Gerlach Flames to kluczowa baza dla Twojej zastawy

Każdy z nas posiada w swoim domu zastawę. Ta staje się szczególnie przydatna podczas różnego rodzaju wydarzeń - szczególnie tych rodzinnych. Właśnie wtedy stawiamy na sztućce w większej ilości. Inaczej byłoby nam ciężko wszystkich ugościć. A skoro mowa o konkretnej okazji, to kolekcja Gerlach Flames będzie idealną odpowiedzią na Twoje sprecyzowane potrzeby. Jeżeli szukasz więc idealnego kompletu bądź uzupełnienia dla obecnego, jesteś w dobrym miejscu. Nie musisz kupować jednocześnie całego zestawu, a wystarczy sięgnąć po kilka sztuk określonego artykułu. Wtedy z pewnością będziesz zadowolony. Takie rozwiązanie stanowi opcję na lata, dlatego warto wziąć pod uwagę kupno wysokiej jakości sztućców, aby mogły codziennie służyć wszystkim domownikom, a nie tylko przez jakiś czas.

Jakie sztućce Gerlach Flames możemy Ci zaoferować?

Wybór jest ogromny, dlatego wszystko uzależniamy od Twoich aktualnych potrzeb. Zaobserwujesz bez wątpienia konkretną podstawę, a mianowicie sztućce Gerlach Flames pod postacią noża, widelca czy łyżki obiadowej. Oprócz bazy znajdziesz też wiele innych opcji. Uwzględnij chociażby:

  • łyżeczki do herbaty,
  • widelczyki do ciast,
  • łyżki do sałaty,
  • łyżki do sosów,
  • łyżki do cukru.

Moglibyśmy tak wymieniać bez końca. Dopasuj określony komplet na podstawie dedykowanej liczby osób oraz liczby elementów. Takie podejście sprawdzi się po prostu najlepiej.

Wytrzymała stal nierdzewna czyni produkty niezastąpionymi

Stal nierdzewna to wyjątkowo trwały materiał, dlatego sztućce Gerlach wykonane są właśnie z niego. Producent zadbał o to, aby kolekcja Gerlach Flames wyróżniała się tworzywem odpornym na wszelkie korozje, czyli po prostu rdzę. Nie odnotujesz też żadnych kłopotów z myciem. Resztki jedzenia nie będą przywierać do sztućców. Śmiało możesz także włożyć artykuły do zmywarki, ponieważ nie ulegną zniszczeniu. Tego typu materiał generuje zwyczajnie same plusy, co do których nie mamy wątpliwości.

Do tego jeszcze obecność genialnej ornamentyki

Skoro sztućce Gerlach Flames, to i musi pojawić się motyw płomienia. Błyskawicznie dostrzeżesz ciekawą ornamentykę na zaprezentowanych produktach. Mała rzecz, a jednak wyróżnia sztućce spośród innych produktów. Ponadto kolekcja przyjmuje jednocześnie funkcję dekoracyjną. Srebrny kolor, połysk - wszystko to sprawia, że komplet prezentuje się elegancko i z klasą, a taki właśnie jest nasz cel. Jeżeli potrzebujesz rady, nasz zespół z chęcią pomoże podczas niełatwego wyboru. Serdecznie zapraszamy!