Gerlach Flames

Sztućce Gerlach Flames to idealne rozwiązanie dla osób, które szukają nietypowych rozwiązań do swojej domowej zastawy. Ich skośne zakończenie są nowoczesne, ale jednak ciągle eleganckie. Nadają się na każdą okazję, zarówno na kameralne spotkanie jak i dużą imprezę. Charakterystyczny dla tej linii jest grawer przypominający płomień - sprawia to, że nie da się przejść obok tego designu obojętnie. 

Sztućce Flames sprzedawane są w eleganckich kompletach idealnie nadających się na prezent dla najbliższych. Posiadają wszystkie niezbędne atesty Państwowego Zakładu Higieny oraz wieczystą gwarancję. Są wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej 18/10, która jest odporna na rdzewienie, dzięki czemu ich połysk będzie cieszyć przez długie lata. 

Kupując sztućce firmy Gerlach na stronie internetowej nakrywamy.pl, mamy pewność, że paczka dotrze w nienaruszonym stanie, a w razie jakiejkolwiek niezgodności, gwarantowany jest zwrot pieniędzy. Każda paczka jest ubezpieczona, a zamówienia powyżej 249 złotych wysyłane są bezpłatnie!