Kwadratowe talerze

Bardzo efektowne, zaklęte w oryginalnym kształcie, nietypowe dla polskiej kuchni, bo kwadratowe talerze - takie właśnie można kupić, odwiedzając bogaty i stale poszerzany asortyment naszego sklepu.
Wykonane z najwyższej klasy porcelany, kwadratowe talerze obiadowe dostępne są w różnorodnych, wieloelementowych kompletach. W celu zapewnienia pełnego zadowolenia naszych klientów, stworzyliśmy coś ekstra. W kategorii porcelana na sztuki oferujemy możliwość indywidualnego skomponowania własnych zakupów, proponując kwadratowe talerze na sztuki.
Pełna gwarancja zadowolenia z zakupów, możliwość dowolnego wykorzystania talerzy oraz ich uniwersalny fason i kolor sprawiają, że kwadratowe talerze porcelana polecają się na wiele okazji.

Porcelanowe kwadratowe talerze  

Porcelana to najszlachetniejsza odmiana ceramiki. Talerze kwadratowe dostępne w naszej ofercie są wykonane z twardej porcelany. Sama porcelana kojarzy się z luksusem oraz elegancją. Kwadratowe naczynia nadadzą stylu w kuchennym wnętrzu. Ogromną zaletą talerzy wykonanych z porcelany jest to, że są całkowicie bezpieczne. Każdy kwadratowy talerz jest odporny na czynniki chemiczne oraz mechaniczne. Porcelana jest nienasiąkliwa oraz nie przewodzi ciepła, dlatego potrawy zaserwowane na takich talerzach zawsze będą wolno stygły. Co więcej, porcelana nie wchłania innych płynów, dlatego nie ma obaw, że jakiś talerz kwadratowy z naszej oferty nasiąknie różnymi smakami czy zapachami.

Kwadratowe talerze – trwałość przede wszystkim

Nabywając nowe naczynia, powinniśmy się kierować ich trwałością, która przekłada się na bezpośrednią żywotność. Z tego względu warto inwestować w naczynia porcelanowe. Talerze znajdujące się w naszej ofercie są wykonane z porcelany najwyższej jakości. Naczynia w naszej ofercie cechują się wytrzymałością i odpornością na czynniki mechaniczne, dzięki czemu każdy kwadratowy talerz posłuży Państwu na lata. Chociaż talerze kwadratowe mogłoby się wydawać, że posiadają cienkie brzegi, wcale nie są kruche – wręcz przeciwnie, są odporne na uszkodzenia. Wybierając talerz kwadratowy z porcelany, mogą być Państwo pewni, że wieloletnie doświadczenie i umiejętności rzemieślników wpływają na niepowtarzalną jakość oferowanych naczyń.

Kwadratowe talerze na obiad

Kwadratowe talerze stanowią ciekawą alternatywę wobec tradycyjnych okrągłych talerzy. Potrafią one w idealny sposób łączyć porcelanę z praktycznym przeznaczeniem klasycznych talerzy, mając jednak nieco więcej charakteru od tych zwykłych okrągłych. Przedstawiamy Państwu talerze o kwadratowym kształcie obiadowe, deserowe oraz głębokie polskiego producenta Lubiana. Oferowane talerze należą do fasonów Celebration, Victoria czy Wing, które są niezwykle modne w ostatnich latach.

Do czego pasują kwadratowe talerze?

Kwadratowe talerze, dzięki temu, że posiadają oryginalny kształt, pasują na każdą okazję. Talerze tego typu cudownie prezentują się zarówno na wigilijnej kolacji, jak i uroczystym rodzinnym obiedzie. W asortymencie posiadamy wiele wzorów kwadratowych talerzy, aby mogli Państwo zakupić produkty zgodnie ze swoim gustem. Na takich talerzach prezentują się elegancko zarówno potrawy ciepłe, jak i zimne przekąski. Kwadratowy talerz ze względu na swój kształt tak naprawdę daje nieograniczone możliwości aranżacyjne.