Pieprzniczki

W wielu domach przyprawy to podstawa. A wśród nich? Oczywiście pieprz! Do przechowywania go potrzebne są jednak odpowiednie akcesoria. Właśnie w tym celu nasza firma wychodzi Państwu naprzeciw i oferuje pieprzniczki porcelanowe wykonane przez producentów uznanych na rynku polskim oraz zagranicznym. 
Porcelanowe zaprojektowane z najmniejszym drobiazgiem. Zadbano o każdy detal - kształt, kolor, a także ich wyszukane, a zarazem zachwycające wzory.
Pieprzniczki mają gwarancję na okres dwóch lat, a także są dostarczane do domu klienta w pełni bezpiecznym pakunku. Naczynia posiadają wzmacniane krawędzie, dzięki którym są odporne na wszelakie stłuczenia.
Jest także możliwość mycia w zmywarce, a także użytkowania w mikrofalówce.

Unikatowa pieprzniczka na każdą okazję

W kuchni, a może bezpośrednio na stole...? Niezależnie od tego, gdzie ją postawisz, pieprzniczka wraz z solniczką stanowi nieodłączną część podstawowego wyposażenia każdego gospodarstwa domowego. Ale nie tylko! Bez niej nie obejdzie się również żaden lokal gastronomiczny. Jeśli więc szukasz wysokogatunkowych oraz unikatowych zestawów lub pojedynczych sztuk – mamy to! Sprawdź już dziś naszą wyjątkową ofertę pieprzniczek wykonanych z różnych materiałów i w wielu stylizacjach. Gwarantujemy, że u nas znajdziesz pieprzniczkę dopasowaną do swoich potrzeb oraz do designu kuchni. 

Z czego wykonane są nasze pieprzniczki?

Nie wiesz, z jakiego materiału wykonaną pieprzniczkę wybrać? Pieprzniczki najczęściej tworzone są z porcelany lub stali nierdzewnej; każda z nich ma swoje zalety oraz odpowiada różnym potrzebom. Pieprzniczki porcelanowe łatwo wpisują się w elegancki, acz nowoczesny design, na stole prezentując się gustownie, natomiast przyprawniki ze stali nierdzewnej są wytrzymałe i cechuje je uniwersalizm. W naszej ofercie znajdziesz również nowoczesne pieprzniczki bambusowe oraz ceramiczne. Pamiętaj, że nie wszystkie możesz myć w zmywarce, dlatego przed podjęciem zakupu zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi opisami produktów. 

Pieprzniczka na prezent? Czemu nie!

Nie tylko sama pieprzniczka, ale i w zestawie z solniczką, stanowić może świetny upominek, szczególnie gdy w grę wchodzą okazje takie jak parapetówki i domówki. Dzięki wysokojakościowym przyprawnikom kuchnia Twoich najbliższych może stać się jeszcze bardziej praktyczna. Możesz wybierać spośród wielu rozmiarów – od wersji mini aż po kwadratową pieprzniczkę 20ml z naturalnego tworzywa – ponadto każda nasza pieprzniczka wyróżnia się praktycznością, a część posiada również dodatki takie jak dopasowany stojak, stabilny uchwyt czy magnesy łączące elementy zestawów. Jeśli któryś wpadł Ci w oko – możesz sprezentować go również sobie!

Oryginalne pieprzniczki w sklepie Nakrywamy.pl

Poszukujesz pieprzniczki bądź zestawu przyprawników...? – Nie dało się trafić lepiej! W sklepie internetowym Nakrywamy.pl zadbaliśmy o to, by nasze wirtualne półki zapełniły pieprzniczki jedynie sprawdzonych producentów artykułów kuchennych; marki takie tak Lubiana, Tescoma czy Ambition to tylko niektóre z nich. Wszystkie ich pieprzniczki oferujemy w wyjątkowo atrakcyjnych cenach, często promocyjnych. A jeśli wciąż się wahasz – wierzymy, że przekona Cię nasz intuicyjny system składania zamówień oraz krótki czas ich realizacji. Zapraszamy!