Podobne

Noże do carvingu

Noże do carvingu – dzieło sztuki na Twoim talerzu

Wygląd dania jest równie ważny, co jego smak. Pięknie udekorowany talerz cieszy nie tylko oko, ale i podniebienie. Do ozdoby wielu potraw często wykorzystywane są owoce oraz warzywa. Sztuka rzeźbienia w nich to carving. Ta metoda dekorowania potraw przybyła do nas z Dalekiego Wschodu na początku XXI wieku, w krajach azjatyckich znana jest o wiele dłużej. W naszym kraju carving wykorzystywany jest głównie na przyjęciach, w hotelach i restauracjach. By wykonać piękne ozdoby, niezbędne są noże do carvingu. W tej kategorii prezentujemy Wam ich szeroki wybór.

Noże do carvingu dopasowane do potrzeb i umiejętności

Nóż do carvingu odgrywa kluczową rolę w przygotowywaniu dekoracji wykonanych z warzyw i owoców. Choć tradycyjni mistrzowie carvingu do zdobień wykorzystywali tylko jeden nóż, obecnie na rynku mamy ich wiele rodzajów Narzędzia możemy dopasować do naszych potrzeb i umiejętności. W Nakrywamy.pl, posiadamy pojedyncze noże do carvingu, noże do carvingu w zestawie oraz zestawy akcesoriów do carvingu.

Nóż do carvingu – jaki wybrać?

Nóż do carvingu dobieramy do rodzaju twardości warzyw i owoców. Do najpopularniejszych produktów, z których wykonywane są ozdoby, należą; arbuzy, jabłka, ananasy, rzodkiewki, dynie, marchewki, czy seler. W zależności, jaki efekt chcemy uzyskać, do dyspozycji mamy kilka rodzajów noży. Długie i bardzo ostre noże do pierwszej obróbki. Noże do carvingu w kształcie litery U, przeznaczone są do owalnych oraz okrągłych nacięć. Noże do carvingu w kształcie litery V służące do trójkątnych nacięć. Noże do carvingu triangle używane są do obróbki cytrusów. Nóż syjamski znajduje zastosowanie podczas wycinania trudnych elementów. W zestawach możemy znaleźć również nożyczki, które służą do wycinania płaskich elementów np. liści.

Noże do carvingu w zestawie – rozpocznij swoją przygodę z carvingiem

Zestaw noży do carvingu, pozwoli Ci rozpocząć swoją przygodę z carvingiem. To również idealny pomysł na prezent dla kucharza, który dba nie tylko o smak, ale i wygląd potraw. W naszej bogatej ofercie posiadamy wiele ciekawych rozwiązań, które pozwolą dopasować Ci odpowiednie narzędzia do indywidualnych potrzeb. Posiadamy noże do carvingu przeznaczone zarówno dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z carvingiem, jak dla osób, z większym doświadczeniem. Nasza oferta jest zróżnicowaną cenowo, więc każdy na pewno znajdziecie coś dla siebie. Nie wiesz, jakie noże do carvingu wybrać? Zapraszamy do kontaktu, z chęcią odpowiemy na wszystkie zadane pytania i pomożemy przy zakupie.